Zjednoczeni Nowogrodziec410

Z inicjatywy Zarządu Klubu Sportowego „Zjednoczeni Nowogrodziec” na nowogrodzieckim Rynku postawiono charytatywne Serce na nakrętki. Klub Sportowy „Zjednoczeni Nowogrodziec” samodzielnie zajmie się opróżnianiem i przekazywaniem nakrętek dla osób potrzebujących. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!  Pamiętajmy, że dobro wraca!

    ( Na zdjęcieu od lewej: Tomasz Mrozik Prezes KS "Zjednoczeni Nowogrodziec, Kamil Wojtas Wiceprezes, Robert Relich Burmistrz Nowogrodźca, Andrzej Drąg Wiceburmistrz oraz Darczyńca: Damian Ładocha ).

kolęda410

nowe drogi 410

Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych w Zebrzydowej oraz w Nowogrodźcu to najnowsze inwestycje, które gmina Nowogrodziec oddała do użytku. Stan techniczny dróg uniemożliwiał korzystanie z nich w pełnym zakresie.

Urząd Miejski w Nowogrodźcu podaje do wiadomości publicznej obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 22.11.2021r. o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji towarzyszącej inwestycji w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu.

xkomunikat.jpg.pagespeed.ic.wW lV3lY3o

Szanowni Mieszkańcy!

Urząd Miejski w Nowogrodźcu informuje, że od dnia 01.12.2021r. w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2,  do odwołania zostaje ograniczona możliwość osobistego załatwiania spraw w urzędzie.

Urząd będzie pracował w trybie wewnętrznym, z wyjątkiem: