Archiwum wiadomości

Luty 2014

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 27 artykułów podzielonych na miesiące i lata.

Wiadomości
4153

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w 2014r.

Burmistrz Nowogrodźca podaje do publicznej wiadomości informację o wysokości przyznanych kwot na wsparcie realizacji zadań publicznych dla organizacji pozarządowych oraz dla innych podmiotów upraw Czytaj więcej..

Wiadomości
4132

Urząd Statystyczny informuje

Szanowni Państwo,jak co roku Główny Urząd Statystyczny w wylosowanych gospodarstwach rolnych w całym kraju przeprowadza badania statystyczne, których głównym celem jest pozyskanie danych na potrzeby Czytaj więcej..

Wiadomości
4754

Rozbudowa oświetlenia drogowego w Nowogrodźcu

W lutym 2014 roku zakończono realizację inwestycji Gminy Nowogrodziec pn. ,,Wykonanie oświetlenia kablowego na słupach ocynkowanych w Nowogrodźcu w rejonie ulic Ołdrzychowskiej, Kamiennej, Garncarsk Czytaj więcej..

Wiadomości
4879

Kurier Nowogrodźca

Drodzy Mieszkańcy! Miło mi Państwa poinformować, że w Gminie Nowogrodziec jest wydawany miesięczny Informator Gminny „Kurier Nowogrodźca”, w którym chcemy rzetelnie informować Państwa o wydarz Czytaj więcej..

Wiadomości
4323

Turecki Teatr Cieni

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu zaprasza dzieci i młodzież oraz dorosłych na występ tradycyjnego Tureckiego Teatru Cieni KARAGӦZ. Czytaj więcej..

Wiadomości
4971

Agencja PKO BP w Nowogrodźcu

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że w dniu 17 lutego 2014 roku w Nowogrodźcu przy ul. Kościelnej 18 została otwarta Agencja PKO BP. Jak poinformowała Urząd Miejski Dyrektor Agencj Czytaj więcej..


Wiadomości
8931

IV Halowy Turniej Siatkówki dla Ochotniczych Straży Pożarnych

Dnia 15 lutego 2014 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gościszowie odbył się IV Halowy Turniej Siatkówki dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Nowogrodziec. Czytaj więcej..

Wiadomości
4167

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Prokurator Rejonowy w Bolesławcu informuje, że w ramach obchodów "Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw" prokuratorzy Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu oraz przedstawiciele podmiotów zajmujących się Czytaj więcej..

Wiadomości
4239

Dodatek energetyczny

Uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2014 r. osoby, które pobierają dodatek mieszkaniowy, mogą ubiegać się o przyznanie nowego świadczenia – zryczałtowanego dodatku energetycznego. Nowe świadc Czytaj więcej..

Wiadomości
9227

Laboratorium w nowej lokalizacji

  Uprzejmie informujemy, że w porozumieniu z dyrektorem SP ZZOZ w Nowogrodźcu Robertem Adaszewskim zostało przeniesione laboratorium analityczne z budynku szpitala na ulicy Cichej do budynku prz Czytaj więcej..

Wiadomości
4495

Szkoła Przyjazna Rowerom

W roku szkolnym 2012/2013 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gierałtowie wzięła udział w zintegrowanym programie edukacyjnym na rzecz promocji komunikacji rowerowej oraz kształtowania proekologic Czytaj więcej..

Wiadomości
4138

Bezpłatne szkolenie - rodzina zastępcza

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bolesławcu zaprasza na szkolenie dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej niezawodowej, zawodowej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka. Czytaj więcej..


Wiadomości
5070

Ferie 2014

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu wraz ze współorganizatorami zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia w poszczególnych miejscowościach naszej gminy. W programie zajęcia sportowe, artyst Czytaj więcej..

Edukacja
6342

Turniej Piłki Ręcznej Gimnazjum w Nowogrodźcu

Dnia 29 stycznia bieżącego roku na hali sportowej w Nowogrodźcu, odbył się Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu. Cele turnieju : Propagowanie za Czytaj więcej..

Wiadomości
4370

Halowy Turniej Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy o Puchar Burmistrza Nowogrodźca

Dnia 9 lutego 2014 roku w hali sportowej przy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. W zawodach Czytaj więcej..

Edukacja
5134

Co starego – nowego w oświacie?

Rozpoczął się nowy rok kalendarzowy i budżetowy, a ustawodawca zafundował organom prowadzącym placówki oświatowe – gminom, powiatom, województwom – kolejną zmianę ustawy o systemie oświaty. W dni Czytaj więcej..

Wiadomości
4575

Sukcesy zespołów folklorystycznych z Gminy Nowogrodziec

Po raz XX w Bogatyni zaprezentowały się zespoły z Dolnego Śląska podczas Międzynarodowego Przeglądu Zespołów Kolędniczych i Śpiewaczych „Kolęda 2014". Tegoroczna edycja odbyła się 01 lutego 2014 Czytaj więcej..

Wiadomości
4466

Rewitalizacja ciągu pieszo – jezdnego przy ul. Bolesławieckiej w Nowogrodźcu

W dniu 17 stycznia 2014 r. w imieniu Gminy Nowogrodziec Burmistrz Robert Relich podpisał umowę z Wykonawcą zadania inwestycyjnego w zakresie przebudowy ciągu pieszo – jezdnego przy ul. Bolesławiecki Czytaj więcej..

Wiadomości
5296

LKS „Sparta” Zebrzydowa z Pucharem Burmistrza Nowogrodźca

Dnia 2 lutego 2014 roku w hali sportowej przy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu odbył się XVII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. W zawodach wzięło udział 7 Czytaj więcej..

Informacje
10825

Referendum ogólnokrajowe

http://bip.nowogrodziec.pl/699/554/referendum-2015.html... Czytaj więcej..

Wiadomości
4892

Mistrzostwa Gminy Nowogrodziec Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w tenisie stołowym

W ostatnim dniu stycznia 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Gminy Nowogrodziec w Tenisie Stołowym. Zawody rozegrano w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych.Szkoły podstawowe grały w systemie Czytaj więcej..

Wiadomości
4468

Halowy Turniej Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy o Puchar Burmistrza Nowogrodźca

W niedzielę 9 lutego 2014 roku w hali sportowej przy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu zostanie rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy o Puchar Burmistrza Nowogrodźc Czytaj więcej..

Wiadomości
4408

Rolniku – paliwo!

Uprzejmie informujemy, iż w miesiącu lutym w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu przyjmowane będą wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji roln Czytaj więcej..

Wiadomości
4929

Punkt Informacji Prawnej i Obywatelskiej

Punkt Informacji Prawnej i Obywatelskiej (PIPiO) jest miejscem, gdzie każdy bez względu na wiek, płeć, narodowość, wykształcenie czy status majątkowy może uzyskać bezpłatną poradę lub informację oby Czytaj więcej..

Wyników 1 - 27 z 27