Archiwum wiadomości

Listopad 2014

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 23 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
5182

Inauguracyjna sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

W dniu 25 listopada w Domu Kultury PROMYK w Nowogrodźcu odbyła się pierwsza uroczysta sesja inaugurująca VII kadencję Rady Miejskiej w Nowogrodźcu. Rozpoczęła się ona od złożenia ślubowania przez Czytaj więcej..

Wiadomości
4841

Komunikat - szybkie reagowanie na sytuację kryzysową

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że osoby, które nie są w stanie samodzielnie zabezpieczyć się przed zimą, tj. bezdomne, starsze, niepełnosprawne, mogą zgłosić się do Miejsko Gminn Czytaj więcej..

Wiadomości
4208

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

20 listopada po raz pierwszy w Polsce obchodzony był Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Uchwałę w tej sprawie – na wniosek Rzecznika Praw Dziecka – podjął 7 listopada 2014 roku Sejm Rzeczypospolitej Czytaj więcej..

Wiadomości
5251

SZLACHETNA PACZKA

Ruszyła XIV edycja ogólnopolskiego projektu SZLACHETNA PACZKA. W związku z tym dokonano otwarcia internetowej bazy z opisami rodzin, które zostały włączone do projektu. 16 wolontariuszy z rejonu Czytaj więcej..

Wiadomości
4496

Wieści z Akademii Przedszkolaka w Nowogrodźcu

Najważniejszym wydarzeniem w Akademii Przedszkolaka było spotkanie z funkcjonariuszami policji oraz strażnikiem miejskim, które odbyło się 19 listopada tego roku. Głównym tematem spotkania było pr Czytaj więcej..

Wiadomości
5066

Sparta Zebrzydowa na meczu Polska – Szwajcaria

18 listopada tego roku odbyło się wyjątkowe dla młodzieży klubu Sparta Zebrzydowa wydarzenie sportowe. 19 chłopców z drużyny Orlików i Trampkarzy Sparty wyprowadzali Reprezentację Polski podczas m Czytaj więcej..

Wiadomości
4356

Poziomy selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w gminie Nowogrodziec

Na podstawie danych przekazywanych przez Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Lubaniu dokonano analizy systemu gospodarki odpadami komunalnymi w oparciu o ilość odpadów zebranych w Czytaj więcej..

Wiadomości
4706

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego w imieniu własnym oraz całej społeczności Gminy i Miasta Nowogrodziec pragnę przekazać wszystkim Pracownikom Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrod Czytaj więcej..

Wiadomości
5345

Serdeczne podziękowania Burmistrza Nowogrodźca Roberta Relicha

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec! Jest mi niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny będę miał zaszczyt pełnić funkcję Burmistrza Nowogrodźca.Bardzo serdecznie dziękuję za ak Czytaj więcej..

Wiadomości
4408

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

 Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego   pn. „Wydawnictwo żywności unijnej dla mieszkańców Miasta i Gminy Nowogrodziec” złożonej   Czytaj więcej..

Edukacja
5577

Patriotyzm zobowiązuje

12 listopada 2014 roku w Zespole Szkół im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi odbyły się uroczyste obchody Święta Niepodległości. Szkoła co roku organizuje huczne obchody Narodowego Święta Niepodleg Czytaj więcej..

Wiadomości
4045

„Spotkania z pasjami” w Bibliotece Miejskiej w Nowogrodźcu

W ramach grantu od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Fundacja Orange wraz z Biblioteką Miejską w Nowogrodźcu realizują projekt edukacyjno-animacyjny dla seniorów „Spotkania z pasjami", podc Czytaj więcej..

Wiadomości
4166

Prace Społecznie Użyteczne w Gminie Nowogrodziec

Prace społecznie użyteczne - projekt realizowany w 2014 roku w Gminie Nowogrodziec pod nazwą „Pomożesz sobie, pomożesz środowisku". Projekt jest instrumentem rynku pracy skierowanym do osób bezro Czytaj więcej..

Edukacja
4920

Turniej Piłki Ręcznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Dnia 13 listopada 2014 roku na hali sportowej w Nowogrodźcu odbył się Turniej Piłki Ręcznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Turniej został objęty honorowym patronatem przez Burmistrza N Czytaj więcej..

Wiadomości
4615

Wyborco, sprawdź, gdzie będziesz głosować !!!

  OBWIESZCZENIE Burmistrza Nowogrodźca z dnia 6 października 2014 r.   o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych Na podstawie art. 16 Czytaj więcej..

Wiadomości
4499

Otwarcie nowej hali produkcyjnej w TBAI Poland Sp. z o.o.

Firma TBAI Poland Sp. z o.o. z grupy Toyota Boshoku, działająca na terenie KSSEMP w Gminie Nowogrodziec zakończyła kolejny etap rozbudowy. W ubiegły piątek, tj. 7 listopada, miała miejsce Ceremon Czytaj więcej..

Wiadomości
4535

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Nowogrodźcu

Dzisiaj, 11 listopada, w Gminie Nowogrodziec obchodzono Narodowe Święto Niepodległości. Organizatorami uroczystości byli: Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich, Gminne Centrum Kultury i Sportu w No Czytaj więcej..

Wiadomości
4498

Ostatnia sesja Rady Miejskiej w tej kadencji

55 razy obradowali Radni Rady Miejskiej w Nowogrodźcu podczas 4-letniej kadencji 2010-2014. Dzisiaj, 11 listopada, w sali konferencyjnej Domu Kultury PROMYK odbyła się LV Sesja Rady Miejskiej w No Czytaj więcej..

Wiadomości
4346

Gminny Szkolny Związek Sportowy w Nowogrodźcu - dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych

Gminny Szkolny Związek Sportowy w Nowogrodźcu działa na terenie naszej Gminy od ponad 20 lat. Główne cele działalności stowarzyszenia posiadającego status Organizacji Pożytku Publicznego to: * pr Czytaj więcej..

Wiadomości
5958

Kolejny sukces gminy Nowogrodziec

Dwa lata pracy początkuje nową jakość i przysporzy możliwości nowego, dynamicznego rozwoju gminy Nowogrodziec. Godzieszów - oknem autostradowym na świat. Będzie to jeden z większych auto portó Czytaj więcej..

Wiadomości
3946

Bezpłatne szkolenie dla rolników

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że dnia 14.11.2014r. odbędzie się bezpłatne szkolenie dla rolników. Trwają prace zmierzające do doprecyzowania ostatecznego kształtu płatności bez Czytaj więcej..

Wiadomości
4013

Informacja dla Mieszkańców Gminy Nowogrodziec

Uprzejmie informujemy, że dnia 10 listopada 2014 roku Urząd Miejski w Nowogrodźcu będzie nieczynny. Za niedogodności przepraszamy.   Informujemy jednocześnie, że dnia 10 listopada 2014 r. Czytaj więcej..

Wiadomości
4353

GRAND PRIX dla Chóru „HARMONIA” z Gminy Nowogrodziec

23 października tego roku w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbył się IX Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dojrzałych „Śpiewający Seniorzy". Podczas Festiwalu prezentowali się wykonawcy z terenu „Ma Czytaj więcej..

Wyników 1 - 23 z 23