Archiwum wiadomości

Styczeń 2015

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 21 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
5015

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy do Hydro-Tech sp. z o.o. w Nowogrodźcu

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że Spółka Hydro-Tech sp. z o.o. w Nowogrodźcu poszukuje kandydatów na: - stanowisko kierowcy, - stanowisko konserwatora urządzeń wo Czytaj więcej..

Wiadomości
4246

XV Spotkanie Opłatkowe Osób Niepełnosprawnych

24 stycznia 2015 r. w Bolesławcu odbyło się jubileuszowe XV Spotkanie Osób Niepełnosprawnych z Ks. Biskupem Markiem Mendykiem. Wśród przybyłych z całego powiatu bolesławieckiego na s Czytaj więcej..

Edukacja
4852

Razem w pełni sprawni

Uczniowie Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu wzięli udział w uroczystej gali podsumowującej organizowany przez Fundację Promyk Słońca i Dolnośląski Urząd Marszałkowski projekt „Ra Czytaj więcej..

Wiadomości
3859

Pisemne wskazanie swoich przedstawicieli do prac w Komisji Konkursowej

Burmistrz Nowogrodźca zwraca się do podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego wymienionych w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznym i o wolontariacie o p Czytaj więcej..

Wiadomości
4152

Ferie zimowe 2015

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych. Zajęcia odbywały się w Bibliotece Miejskiej w Nowogrodźcu, w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu, w Wiejskich Domach Kultury oraz w Filiach Bibl Czytaj więcej..

Wiadomości
5553

WYBORY SOŁTYSÓW

Zgodnie z Uchwałą Nr V/15/15 Rady Miejskiej w Nowogrodźcu z dnia 23 stycznia 2015 r. w sprawie przeprowadzenia wyborów Sołtysów, ich Zastępców oraz Rad Sołeckich na nową kad Czytaj więcej..

Wiadomości
4130

Pozostają bez zmian

W odpowiedzi na liczne pytania Mieszkańców naszej gminy Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi w 2015 roku wnosić należy na Państwa indyw Czytaj więcej..

Wiadomości
3845

Warsztaty twórcze dla Seniorów

W Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu - Bibliotece Miejskiej odbyły się warsztaty twórcze dla Seniorów z Domu Dziennego Pobytu w Nowogrodźcu. Podczas spotkania uczestnicy warsztatów z o Czytaj więcej..

Wiadomości
3938

V sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

23 stycznia 2015 r. w sali konferencyjnej Domu Kultury PROMYK w Nowogrodźcu odbyły się obrady V sesji Rady Miejskiej. Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich przedstawił informację z działalności w o Czytaj więcej..

Wiadomości
3811

Otwarty konkurs ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe

Burmistrz Nowogrodźca na podstawie ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz uchwała Nr LV/414/14 Rady Miejskiej w Nowogrodźcu z dnia 11 listopa Czytaj więcej..

Wiadomości
7001

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca odbędzie się dnia 1 lutego w hali sportowej przy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu. Organizatorem wydarzenia sportowego jes Czytaj więcej..

Wiadomości
4245

Wyjście naprzeciw potrzebom mieszkańców - rozbudowa sieci kanalizacyjnej w gminie Nowogrodziec

W listopadzie 2014 roku zakończono budowę głównych kanałów kanalizacji sanitarnej i wodociągowej dla II etapu projektu pn. „Rozwiązanie gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Nowogrodziec – Etap Ia". Czytaj więcej..

Edukacja
4654

Góra Grosza

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gierałtowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza. "Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie". Wszystki Czytaj więcej..

Wiadomości
3642

Informacja o rekrutacji w Zespole Szkół w Nowej Wsi

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, ze w Zespole Szkół im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi rozpoczęły się zapisy do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej oraz klasy pierwszej Gimnazjum. Czytaj więcej..

Wiadomości
4581

Sesja budżetowa

W dniu 8 stycznia 2015 roku w Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu odbyła się IV Sesja Rady Miejskiej, której głównym punktem porządku obrad było rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawie budżetu Gmi Czytaj więcej..Wiadomości
4636

FERIE 2015

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia w trakcie Ferii 2015.Na załączonych plakatach prezentujemy informacje o zajęciach prowadzonych w poszczególnych miejscowościach. PLAKATY  FERIE 2015Serdecz Czytaj więcej..

Edukacja
4838

Profilaktyka przede wszystkim…

Tuż przed przerwą świąteczną Bolesławiecki Klub Amazonek zakończył w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu realizację cyklu bardzo pożytecznych i ciekawych przedsięwzięć związanych z proje Czytaj więcej..

Wiadomości
4978

Informacja o dostępie do świadczeń medycznych na terenie gminy Nowogrodziec

W związku z nowym okresem świadczenia usług w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej informujemy Państwa o placówkach z terenu gminy Nowogrodziec, które podpisały umowy z Narodowym Funduszem Zdrow Czytaj więcej..

Wiadomości
4785

Orszak Trzech Króli w Nowogrodźcu

Już w najbliższy wtorek, 6 stycznia, przypada Święto Objawienia Pańskiego. Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami 332 miejscowości w Polsce i 15 miast za granicą. Nowogrodziecki Orszak wyruszy po Czytaj więcej..

Wyników 1 - 21 z 21