Archiwum wiadomości

Maj 2015

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 38 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
3670

W trosce o zdrowie i sukces gimnazjalistów

W dniach 4-5 maja 2015 roku uczniowie klas pierwszych i drugich Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu uczyli się w czasie spektaklu profilaktycznego i warsztatów, jak wyznaczać sobi Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
3911

Izba Rolnicza - Wybory 2015

Wybory do Izb Rolniczych - informacje   Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
3771

Wybory do Izb Rolniczych

WYBORY DO IZB ROLNICZYCH     ... Czytaj więcej..

Wiadomości
3780

Przegląd Piosenki Religijnej – Jesteście Przyszłością Świata

W dniu 31 maja 2015 roku w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Gościszowie odbędzie się Przegląd Piosenki Religijnej pod tytułem „Jesteście Przyszłością Świata”.Organizatorem Czytaj więcej..

Wiadomości
7158

VII edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego "Muzyka u J.I. Schnabla" zakończona

Dnia 20 maja 2015 roku w Kościele p.w. św. Mikołaja odbył się pierwszy z cyklu koncertów zorganizowanych w ramach tegorocznego Festiwalu Muzycznego "Muzyka u Józefa Ignacego Schnabla Czytaj więcej..

Wiadomości
4110

Nowa kadencja ławników 2016-2019

O G Ł O S Z E N I E   R A D Y   M I E J S K I E J   W   N O W O G R O D Ź C U W SPRAWIE ZGŁASZANIA KANDYDATÓW NA ŁAWNIKÓW DO SĄDU REJONOWEGO W B Czytaj więcej..

Wiadomości
4167

Gminny Dzień Dziecka

Serdecznie zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka w dniu 1 czerwca 2015 roku! Czekamy na Dzieci naszej gminy:w kompleksie sportowym „Orlik” od godziny 9.00na placu przy MGOPS „Dom D Czytaj więcej..

Wiadomości
3741

Informacja Centrum Profilaktyki Uzależnień w Nowogrodźcu

Uprzejmie informujemy, że dyżur w Punkcie Konsultacyjnym w Centrum Profilaktyki Uzależnień w Nowogrodźcu z dnia 28 maja 2015 roku został przeniesiony na 29 maja 2015 roku. Godziny pozostają bez zm Czytaj więcej..

Wiadomości
4207

Wyniki i protokoły drugiego głosowania z naszej gminy

 Wyniki głosowania dostępne są pod adresem: http://prezydent2015.pkw.gov.pl/325_Wyniki_Polska/020104 Czytaj więcej..

Wiadomości
7367

FINAŁOWY WIECZÓR OPEROWY

Dnia 24 maja 2015 roku o godz. 19.30 w kościele p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła odbędzie się Koncert Finałowy - operetka „Domek trzech dziewcząt” w III aktach, 2 odsłonach Hei Czytaj więcej..

Wiadomości
6485

Czwarty dzień VII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego "Muzyka u J.I. Schnabla"

Dnia 23 maja 2015 roku o godz. 19.30 w kościele p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowogrodźcu odbędzie się niezwykły koncert Motion Trio. Serdecznie zapraszamy Mieszkańców i Gości Czytaj więcej..

Wiadomości
4318

Ogłaszenie - II otwarty konkurs ofert

BURMISTRZ NOWOGRODŹCAna podstawie ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity: Dz. U. 2014, poz. 1118, ze zm.) Uchwała Nr LV/414/14 Ra Czytaj więcej..

Wiadomości
6708

Trzeci dzień VII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego "Muzyka u J.I. Schnabla"

Podczas trzeciego dnia Festiwalu Muzycznego Muzyka u J.I. Schnabla wystąpi Jasser Haj Youssef i Narjes Salmouna. Goście z Tunezji zaprezentują recital muzyczny, który przeniesie nas w śr&oa Czytaj więcej..

Wiadomości
4471

Oferty pracy

Kierownik Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu ogłasza nabór na stanowiska pracy: dwa stanowiska: pracownik socjalny jedno stanowisko: asystent rodziny   Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
3861

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego   K. Matkowska... Czytaj więcej..

Wiadomości
4232

Ogłoszenie o konkursie

 Ogłoszenie o konkursie na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego w Nowogrodźcu Czytaj więcej..

Wiadomości
7168

Drugi dzień VII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego "Muzyka u J.I. Schnabla"

"Majestat Brzmienia Królewskich Instrumentów" W dniu 21 maja 2015 roku o godzinie 19.00 w kościele p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowogrodźcu odbędzie się niezwykły konc Czytaj więcej..

Wiadomości
4206

Dodatkowy nabór do przedszkola

Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu z filią w Zebrzydowej ogłasza dodatkowy nabór na rok szkolny 2015/2016 Po zakończeniu rekrutacji na rok szkolny 2015/2016 posiadamy jeszcze wolne miejsc Czytaj więcej..

Wiadomości
5963

Oficjalna wizyta delegacji gminy Nowogrodziec w partnerskiej gminie Srbac

W dniach 27-30 kwietnia 2015 roku odbyła się oficjalna wizyta delegacji Gminy Nowogrodziec na czele z Burmistrzem Nowogrodźca Robertem Relichem w partnerskiej Gminie Srbac (Bośnia i Hercegowina). Czytaj więcej..

Wiadomości
6465

Książeczka Programowa VII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego "Muzyka u Józefa Ignacego Schnabla"

>> Proponujemy Państwu Książeczkę Programową VII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego "Muzyka u Józefa Ignacego Schnabla"<< Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich, Dyrektor Gminn Czytaj więcej..

Wiadomości
6714

Pierwszy dzień VII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego "Muzyka u J.I. Schnabla"

Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu Eliza Szwed oraz ksiądz Dziekan Krzysztof Słabicki, Proboszcz Parafii p.w. św. Ap. Piotra i Pawła w Nowo Czytaj więcej..

Wiadomości
7447

W oczekiwaniu na VII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny "Muzyka u J.I. Schnabla"

KSIĄŻECZKA PROGRAMOWA Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu Eliza Szwed oraz ksiądz Dziekan Krzysztof Słabicki, Proboszcz Parafii p.w. św Czytaj więcej..

Wiadomości
3900

I miejsce w powiecie!

W dniu 5 maja 2015 roku na Stadionie Miejskim w Bolesławcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Czwórboju LA. Bardzo dobrze zaprezentowali się w tych zawodach sportow Czytaj więcej..

Wiadomości
4058

Wyniki i protokoły pierwszego głosowania z naszej gminy

 Wyniki głosowania dostępne są pod adresem: http://prezydent2015.pkw.gov.pl/319_Pierwsze_glosowanie/020104 Czytaj więcej..

Edukacja
4525

Sukces gimnazjalistki z Nowogrodźca

Zostały rozstrzygnięte eliminacje powiatowe XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy Czytaj więcej..

Edukacja
3928

Sukces Szkoły Podstawowej w Gościszowie

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gościszowie zdobyła w Ogólnopolskim Konkursie CERTYFIKATY „Aktywna Szkoła-Aktywny Uczeń” i „Radosne przedszkole”. Gratulujemy! Czytaj więcej..

Wiadomości
3767

KOMUNIKAT Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowogrodźcu

Niniejszym informujemy, że w dniu 12 maja 2015 r. (termin zapasowy 13 maja b.r.) na terenie Gminy i Miasta Nowogrodziec w ramach ćwiczenia RENEGADE/KAPER-15 zostanie przeprowadzony trening systemu Czytaj więcej..

Wiadomości
3796

70. rocznica zakończenia II wojny światowej

Dzisiaj w Nowogrodźcu uczczono 70. rocznicę zakończenia II wojny światowej - największego konfliktu zbrojeniowego w historii świata. Z tej okazji Kombatanci Związku Kombatantów RP i Byłych Czytaj więcej..

Wiadomości
4063

Kolorowy czas kwietniowy

Kształtowanie postaw proekologicznych jest jednym z projektów programu wychowawczego Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gierałtowie. Cykl różnorodnych działań w tym kierunku, jak Czytaj więcej..

Wiadomości
3727

Opracowanie dokumentacji projektowej na realizację przedsięwzięcia pn. "Rozwiązanie gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Nowogrodziec - etap II Godzieszów, Czerna, Nowa Wieś i Zebrzydowa”

Hydro-Tech Sp. z o.o. w Nowogrodźcu zawiadamia, że dnia 11 lutego 2015 roku spółka podpisała z firmą ESKO – CONSULTING Sp. z o.o. z Zielonej Góry umowę na opracowanie dokumenta Czytaj więcej..

Wyników 1 - 30 z 38