Archiwum wiadomości

Czewiec 2015

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 39 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
4170

Wiadomości
4142

Manewry Strażaków

W sobotę, 27 czerwca br., zostały przeprowadzone ćwiczenia doskonalące dla Strażaków. Organizatorem wydarzenia była Gmina Nowogrodziec. W ćwiczeniach wzięły udział jednostki Ochotniczej Str Czytaj więcej..

Wiadomości
3998

Sukces uczennicy z Nowogrodźca

Oliwia Szczepańska, uczennica klasy 6a Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu, znalazła się w gronie laureatów 25. Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego Czytaj więcej..

Wiadomości
3855

Informacja dla organizacji pozarządowych

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że w dniu 1 lipca 2015 roku w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze, Plac Ratuszowy 32/32 a, w godz Czytaj więcej..

Edukacja
5049

Podróżuj, śnij, odkrywaj

III edycja konkursu „Podróżuj, śnij, odkrywaj” została rozstrzygnięta, a I nagrodę w kategorii szkół podstawowych za opowiadanie „Podróż do gwiazd” zdoby Czytaj więcej..

Wiadomości
4004

Relacje TV Łużyce - Świeto Kresowe w Gierałtowie

>>Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji TV Łużyce z przebiegu VI Edycji Święta Kresowego w Gierałtowie<<   Czytaj więcej..

Edukacja
4712

Lekkoatleci z Nowogrodźca wywalczyli I miejsce w województwie!

W dniu 30 maja 2015 roku we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce. Świetnie zaprezentowali się na tej imprezie Sportowcy z Nowogrodźca. Sztafe Czytaj więcej..

Wiadomości
3889

Ogłoszenie - dyżur w Punkcie Konsultacyjnym w Centrum Profilaktyki

  Uprzejmie informujemy, że dyżur w Punkcie Konsultacyjnym w Centrum Profilaktyki Uzależnień w Nowogrodźcu w dniu 25 czerwca 2015 roku odbędzie się w godz.  14:30 – 16:30. Przepr Czytaj więcej..

Wiadomości
3998

60 lat OSP w Gościszowie

W dniu 05 czerwca br. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej świętowali jubileusz 60-lecia. Uroczystość rozpoczęli mszą świętą w kościele parafialnym p.w. Matki Bożej Częstochowskiej, która Czytaj więcej..

Wiadomości
4399

XVII Ogólnopolski Bieg Uliczny "Nowogrodziecka 10-tka"

21 czerwca 2015 roku, już po raz siedemnasty w Nowogrodźcu odbył się Ogólnopolski Bieg Uliczny "Nowogrodziecka 10-tka". Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Nowogrodźca Robert Reli Czytaj więcej..

Wiadomości
5302

Mamy swoją monografię!!!

Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich z wielką przyjemnością informuje, że na rynku wydawniczym pojawiła się książka związana z historią Nowogrodźca i jego okolicy pt. „Nowogrodziec. Miasto ce Czytaj więcej..

Wiadomości
4120

Czerna do systemu

Ochotnicza Straż Pożarna w Czernej za pośrednictwem Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bolesławcu złożyła wniosek w sprawie włączenia jednostki do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaś Czytaj więcej..

Wiadomości
4248

Absolutorium dla Burmistrza Nowogrodźca

W dniu 18 czerwca 2015 roku w Domu Kultury PROMYK odbyła się XI Sesja Rady Miejskiej, której głównym punktem obrad było sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy i Miasta Nowogrodziec z Czytaj więcej..

Wiadomości
4608

XVII Ogólnopolski Bieg Uliczny - "Nowogrodziecka 10-ka"

>>TV Łużyce - Ogólnopolski Bieg Uliczny "Nowogrodziecka 10-ka"<< Urząd Miejski w Nowogrodźcu serdecznie zaprasza do udziału w XVII Ogólnopolskim Biegu Ulicznym - "Nowogr Czytaj więcej..

Wiadomości
7501

Święto Pečenicy w Gościszowie

Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich serdecznie zaprasza Mieszkańców oraz Gości gminy Nowogrodziec na Święto Pečenicy, które odbędzie się w dniach 4-5 lipca w Gościszowie. Czytaj więcej..

Wiadomości
5296

Święto Kresowe w Gierałtowie

Już po raz szósty w miejscowości Gierałtów gminy Nowogrodziec odbyło się Święto Kresowe. W dniu 14 czerwca 2015 roku Mieszkańcy Gierałtowa gorąco witali licznie zgromadzonych Gości. Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
3723

Spotkanie integracyjne - Stowarzyszenie Absolwentów

STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO WE WROCŁAWIU   ... Czytaj więcej..

Edukacja
4526

Mistrzynie ortografii z Gościszowa

Dnia 27 maja w Miejskim Zespole Szkół nr 2 w Bolesławcu odbył się XI Powiatowy Turniej Ortograficzny pod hasłem „SPOTKANIE Z POEZJĄ”. Organizatorem wydarzenia było Powiatowe Cen Czytaj więcej..

Wiadomości
4082

Opłata za odpady – zmiany

W wyniku znowelizowanej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach od 1 lutego 2015 roku wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe mają obowiązek składania deklaracji zbiorczych Czytaj więcej..

Wiadomości
3757

Międzynarodowe spotkania przedszkolaków

20 maja 2015 roku w ramach kontynuacji projektu polsko – niemieckiego „Współpraca gmin Nowogrodziec i Königswartha w zakresie inwestycji i edukacji dla rozwoju dzieci&rdquo Czytaj więcej..

Wiadomości
3858

Darmowy dostęp do Internetu

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu - Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu zaprasza do korzystania z darmowego dostępu do Internetu we wszystkich swoich placówkach. Dzięki udziałowi w Czytaj więcej..

Edukacja
4538

Kształtowania prawidłowych postaw zdrowotnych dzieci

W dniach od 18 maja do 22 maja 2015 roku wszystkie grupy wiekowe Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu wzięły udział w realizacji bloku tematycznego pt. „Gdzie jest czystość, tam jest zdrowi Czytaj więcej..

Wiadomości
4291

Prezes TBAI Masaki Suzuki zakończył swoją pracę w Polsce

W dniu 11 czerwca Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich w obecności Prezesa Zarządu SSEMP S.A. w Kamiennej Górze Iwony Krawczyk, Przewodniczącej Rady Miejskiej w Nowogrodźcu Antoniny Szelecho Czytaj więcej..

Edukacja
5298

Na dobre i na złe…JEST RODZINA!

Już po raz trzeci w miejscowości Gierałtów odbył się Festyn Rodzinny pt. „Jakie szczęście mieć rodzinę”. Organizatorem imprezy była Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Czytaj więcej..

Edukacja
4327

Sportowcy z Nowogrodźca najlepsi w rejonie

Reprezentacja Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu w piłce nożnej chłopców zdobyła Mistrzostwo Strefy Jeleniogórskiej! Sukces ten jest jednym z najwyższych osiągnięć w grac Czytaj więcej..

Wiadomości
5000

Wizyta oficjalnej delegacji z Gminy Nowogrodziec w Powiecie Przemyślany

Dnia 19 maja br. Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich w ramach współpracy partnerskiej odwiedził z krótka roboczą wizytą Powiat Przemyślany obwodu Lwowskiego na Ukrainie.Burmistrz Rob Czytaj więcej..

Wiadomości
4215

Dzień Odkrywców Talentów 2015

Dzień Odkrywców Talentów pod hasłem „Niepełnosprawni artyści – pełnowartościowy talent”, odbył się dnia 29 maja 2015 roku w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogr Czytaj więcej..

Wiadomości
4195

Serdecznie zapraszamy na Święto Kresowe w Gierałtowie

Serdecznie zapraszamy na Święto Kresowe w Gierałtowie w dniu 14 czerwca 2015 roku! Święto rozpocznie się o godzinie 13.00. uroczystą Mszą Świętą Odpustową w kościele parafialnym p.w. św. Antonieg Czytaj więcej..

Wiadomości
4146

Budowa chodnika przy ul. Strzeleckiej i Kaolinowej

Rozpoczęły się prace budowlane związane z budową chodnika na odcinku drogi wojewódzkiej nr 357 w Nowogrodźcu na ulicy Strzeleckiej i Kaolinowej. Umowę z Wykonawcą prac, firmą Produkcyjno & Czytaj więcej..

Wiadomości
3915

Nowy budynek SPZZOZ będzie otwarty jeszcze w tym roku

W dniu 26 maja 2015 roku w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu została podpisana umowa pomiędzy Samodzielnym Publicznym Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu a Konsorcjum firm: Zakł Czytaj więcej..

Wyników 1 - 30 z 39