Archiwum wiadomości

Sierpień 2015

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 17 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
4759

Zmiana ostrzeżenia meteorologicznego Nr 59

Zmiana ostrzeżenia meteorologicznego Nr 59 wydanego dnia 26.08.2015 o godz. 12:30 Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu Zjawisko/stopień zagrożenia Upał Czytaj więcej..

Wiadomości
4575

ZAKAZ WYPALANIA TRAW

                                &nbs Czytaj więcej..


Wiadomości
7964

III Jarmark Garncarski już za nami!

15 i 16 sierpnia, już po raz kolejny świętowaliśmy Dni Gminy i Miasta Nowogrodziec pod nazwą „III Jarmark Garncarski – Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą”, którego org Czytaj więcej..

Wiadomości
4708

Zapraszamy do Zagajnika na Dożynki Gminne!

 Serdecznie zapraszamy do Zagajnika na Dożynki Gminne.  Szczegóły na stronach Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu. Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
4317

Przetarg na nieruchomość zabudowaną w Nowogrodźcu

Informacja o organizowanym przez Spółkę TAURON Dystrybucja S.A. - przetargu na nieruchomość zabudowaną polożoną w Nowogrodźcu ... Czytaj więcej..

Wiadomości
3961

Międzynarodowa Wystawa Ikon

Zaproszenie na Międzynarodową Wystawę Ikon W związku z niecodziennym wydarzeniem jakim jest trwający obecnie  w Nowogrodźcu plener oraz warsztaty Ikonograficzne, serdecznie zapraszamy na Mię Czytaj więcej..

Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
4790

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 54

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 54 Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu Zjawisko/stopień zagrożenia Silne burze z gradem/2 Obszar wojewódz Czytaj więcej..

Wiadomości
4167

Godziny pracy Urzędu dnia 14.08.2015r.

  W związku z uroczystościami pogrzebowymi Śp. Kazimierza Orlefa – Sekretarza Gminy i Miasta Nowogrodziecdnia 14 sierpnia 2015 r. (piątek) Urząd Miejski w Nowogrodźcu czynny będzie w g Czytaj więcej..


Wiadomości
5245

Informacja

 Z głębokim żalem zawiadamiamy, że wczoraj odszedł od nas Kazimierz Orlef - Sekretarz Gminy i Miasta. Będziemy pamiętać Go jako człowieka oddanego sprawom Gminy i jej Mieszkańców, wraż Czytaj więcej..

Wiadomości
4894

Mieszkańcom gminy Nowogrodziec - nowe możliwości edukacji artystyczno-kulturalnej

Dnia 3 sierpnia br. w Nowogrodźcu rozpoczęły się Warsztaty Ikonograficzne, w których uczestniczy grupa uzdolnionych artystycznie mieszkańców naszej gminy. Warsztaty potrwają dwa tygo Czytaj więcej..

Wiadomości
4155

Uroczystość ustanowienia krzyża

Dnia 22 lipca br. delegacja Gminy Nowogrodziec w składzie: Przewodnicząca Rady Miejskiej w Nowogrodźcu Antonina Szelechowicz, Sekretarz Gminy i Miasta Nowogrodziec Kazimierz Orlef, pracownik Urzęd Czytaj więcej..

Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
4697

Zmiana ostrzeżenia meteorologicznego Nr 50

Zmiana ostrzeżenia meteorologicznego Nr 50 wydanego dnia 02.08.2015 o godz. 10:08 Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu Zjawisko/stopień zagrożenia Upał Czytaj więcej..

Wiadomości
3979

Ogłoszenie dla organizacji pozarządowych

 OFERTA na realizację zadania publicznego pn. "Organizacja pokazu kulinarnego podczas Dni Gminy i Miasta Nowogrodziec". Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadani Czytaj więcej..

Wiadomości
4101

Jak radzić sobie z upałem

  Urząd Miejski w Nowogrodźcu ostrzega przed upałami, które nawiedziły nasz region. Uprzejmie prosimy zapoznać się z poniższą informacją: >>Jak radzić sobie z upałem<& Czytaj więcej..

Wiadomości
4041

71. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Powstanie Warszawskie wybuchło 1 sierpnia 1944 roku o godzinie 17.00, na rozkaz dowódcy Armii Krajowej generała Tadeusza Bora Komorowskiego. Powstanie było wymierzone militarnie przeciw Ni Czytaj więcej..

Wyników 1 - 17 z 17