Archiwum wiadomości

Styczeń 2016

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 21 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
3817

Film o historii Nowogrodźca

Urząd Miejski w Nowogrodźcu serdecznie zaprasza Państwa do obejrzenia filmu o historii Nowogrodźca z cyklu programów Znaki Historii. Film został zrealizowany przez Telewizję Regionalną TVT Czytaj więcej..

Wiadomości
5532

Nowy Sołtys Gościszowa

    Urząd Miejski w Nowogrodźcu zawiadamia, iż dnia 23 grudnia 2015 roku podczas Zebrania wiejskiego wsi Gościszów dokonano wyboru nowego Sołtysa wsi. Nowym Sołtysem Gościszowa z Czytaj więcej..

Wiadomości
4379

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorstw, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, iż Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na organizowan Czytaj więcej..

Wiadomości
4241

Kolejny sukces Chóru Harmonia

Dnia 23 stycznia 2016 roku Chór HARMONIA z Nowogrodźca wziął udział w VII przeglądzie kolęd i pastorałek "Kolędowanie u Bukowińczyków" w Lubaniu. Uczestnicy chóru zaprezentowa Czytaj więcej..

Wiadomości
7447

Harmonogram imprez kulturalnych i sportowych w 2016 roku

>>GCKiS - Harmonogram głównych imprez kulturalnych i sportowych w 2016 roku – Gmina i Miasto Nowogrodziec<< Źródło: GCKiS w Nowogrodźcu   Czytaj więcej..

Wiadomości
5709

Ferie zimowe

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia do Gminnego Centrum Kultury i Sportu oraz do Biblioteki Miejskiej w Nowogrodźcu! >>Plakat - Ferie 2016<< Żródło: GCKiS w N Czytaj więcej..

Wiadomości
4683

Świadczenie rodzicielskie

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu informuje, iż od dnia 1 stycznia 2016 r. funkcjonuje nowe świadczenie rodzinne – świadczenie rodzicielskie.Świadczenie rodzicielskie pr Czytaj więcej..

Wiadomości
4593

Widowisko teatralno-rozrywkowe pt. "Skonan i Przeterminator"

Zapraszamy serdecznie na widowisko teatralno-rozrywkowe pt. "Skonan i Przeterminator", które odbędzie się 25 stycznia 2016 roku o godz. 19.00 w Auli Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobre Czytaj więcej..

Wiadomości
4159

Koncert wokalno-instrumentalny "Po kolędzie"

Serdecznie zapraszamy na koncert wokalno-instrumentalny "Po kolędzie", który odbędzie się w dniu 31 stycznia 2016 roku o godzinie 16.00 w Kościele pw. św. Ap. Piotra I Pawła w Nowogrodźcu! Czytaj więcej..

Wiadomości
4566

Stypendium naukowe dla Pawła Wielogórskiego

Uczeń klasy drugiej Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu został stypendystą Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego, która wspiera uzdolnioną młodzież, zwłaszcza z małych miejscowości Czytaj więcej..

Wiadomości
4733

Informacje dotyczące podatków i opłat w 2016 roku

W związku z licznymi zmianami dotyczącymi podatków, które miały miejsce w przepisach Ordynacji podatkowej oraz bezpośrednich zmian dotyczących naszej Gminy, przedstawiamy Państwu naj Czytaj więcej..


Wiadomości
4477

Ogłoszenie o wynikach konsultacji społecznych

Wyniki konsultacji społecznych w sprawie zmiany Uchwały nr XVII/105/15 Rady Miejskiej w Nowogrodźcu z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy i Miasta Nowogr Czytaj więcej..

Podatki i opłaty
65378

Informacje
19456

Wiadomości
4911

Wystawa rękodzielniczych wyrobów świątecznych

W Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu można oglądać barwną wystawę rękodzielniczych wyrobów świątecznych. Swój kunszt prezentują twórcy ludowi, Panie z Kół Gospodyń Wiejski Czytaj więcej..

Wiadomości
4377

Milena Konieczna finalistką Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Dnia 16 grudnia 2015 roku odbył się Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie – etap rejonowy. Festiwal składa się z dwóch etapów. Do f Czytaj więcej..

Wiadomości
4917

Orszak Trzech Króli w Nowogrodźcu

Święto Trzech Króli to okazja na odkrywanie bogactwa tradycji i zwyczajów związanych z wyjątkowo pięknymi Świętami Bożego Narodzenia. Orszak Trzech Króli systematycznie przywr Czytaj więcej..


Wiadomości
5128

Będzie nowocześnie i komfortowo

Hospicjum stacjonarne i Zakład opiekuńczo - leczniczy w Nowogrodźcu już niebawem będą mieścić się w nowoczesnym i komfortowym budynku. Remont jest w ostatniej fazie. Jak podkreśla Dyrektor SP ZZOZ Czytaj więcej..

Wiadomości
5835

Mała elektrownia wodna w Nowogrodźcu

W połowie bieżącego roku zakończono budowę Małej Elektrowni Wodnej na rzece Kwisie w Nowogrodźcu. Od lipca trwają próby rozruchowe i eksploatacyjne. Energia produkowana będzie za pośrednict Czytaj więcej..

Wyników 1 - 21 z 21