Archiwum wiadomości

Luty 2016

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 22 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
3916

Obóz językowo-sportowy w Karpaczu

Młodzież z gminy Nowogrodziec spędziła w dniach 30.01.2016r. – 07.02.2016r. wspaniałe wakacje w Karpaczu, które zostały sfinansowane przez Urząd Miejski w Nowogrodźcu. >>Relacj Czytaj więcej..

Wiadomości
4229

Bezpłatne szkolenie komputerowe dla Seniorów

GCKiS Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu zaprasza na bezpłatny kurs komputerowy skierowany do osób starszych „e-senior 50+”.Będzie to podstawowy kurs z obsługi komputera oraz urzą Czytaj więcej..

Wiadomości
4175

Nadzwyczajne wsparcie w sektorze mleka i wieprzowiny

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że producenci świń i mleka mogą składać wnioski do Agencji Rynku Rolnego o pomoc dla rolników w sektorach hodowlanych. Pomoc dostaną rolnic Czytaj więcej..

Wiadomości
4764

Arena Satyry

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe widowisko teatralne "Arena Satyry". >>Arena Satyry - Zapowiedź TV Łużyce<< Czytaj więcej..

Informacje
8927

500+

„Rodzina 500 plus” już w kwietniu Program „Rodzina 500 plus” ruszy w całej Polsce już w kwietniu tego roku. To pierwsze tak szerokie wsparcie polskich rodzin po 1989 roku. Us Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
3973

Tydzień pomocy ofiarom przestępstw

Tydzień pomocy ofiarom przestępstw - komunikat   Prokurator Rejonowy w Bolesławcu informuje, że w ramach obchodów Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw prokuratorzy Prokuratury Rejonowej ... Czytaj więcej..

Wiadomości
4290

Certyfikat „Szkoły Przyjaznej Rodzinie”

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach otrzymała Certyfikat „Szkoły Przyjaznej Rodzinie” od Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny w Warszawie. Szkoła Podstaw Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
4351

Komunikat Agencji Rynku Rolnego

Komunikat Agencji Rynku Rolnego   ... Czytaj więcej..

Wiadomości
4440

Współpraca z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Bolesławcu

 Uprzejmie informujemy o efekcie realizacji zadania Gminy we współpracy z TPD w Bolesławcu. Przedstawiamy protokół kontroli z rozliczenia dotacji. Serdecznie dziękujemy Pa Czytaj więcej..

Wiadomości
5009

Godzieszów - Człowiek roku 2015

W dniu 13 lutego 2016 roku w miejscowości Godzieszów odbyła się integracyjna zabawa walentynkowa. Podczas wydarzenia zostały wręczone wyróżnienia za szczególny wkład na rzecz Czytaj więcej..

Wiadomości
4509

Dzień Bezpiecznego Internetu

„Lepszy Internet zależy od Ciebie!” – pod takim hasłem 9 lutego br. obchodzono w Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu. Dnia 8 lutego 2016 roku GCKiS Biblioteka Miejska w Nowogrod Czytaj więcej..

Wiadomości
5459

1% dla Hospicjum w Nowogrodźcu

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli i szczodrego serca o Państwa 1%, przekazany na rzecz Czytaj więcej..

Wiadomości
4676

O naszej Gminie na początek roku

Zapraszamy Państwa do obejrzenia programu TV Łużyce „Środek Tygodnia”, którego gościem jest Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich.Osiągnięcia gminy, najważniejsze zadania, kt&oacu Czytaj więcej..

Wiadomości
4737

Arena Satyry

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe widowisko teatralne "Arena Satyry".>>Widowisko "Arena Satyry" - więcej informacji: GCKiS w Nowogrodźcu<< GCKiS w Nowogrodźcu Czytaj więcej..

Wiadomości
4760

Chrobry Nowogrodziec z Pucharem Burmistrza Nowogrodźca

Jak co roku, w pierwszą niedzielę lutego, rozegrano już po raz 18 Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. Do udziału w zawodach, które przeprowadzono w hali sportowej p Czytaj więcej..

Wiadomości
4378

Sukcesy grup artystycznych z Gościszowa

Dnia 30 stycznia 2016 roku w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbyła się kolejna edycja Przeglądu Zespołów Kolędniczych i Śpiewaczych „KOLĘDA 2016” – Konkurs Tradycji. W Przegl Czytaj więcej..

Wiadomości
4717

Uroczystość wręczenia patentu oficerskiego

Dnia 4 lutego 2016 roku w sali ślubów Urzędu Miejskiego w Nowogrodźcu odbyła się uroczystość wręczenia aktu mianowania na pierwszy stopień oficerski. Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień Czytaj więcej..

Wiadomości
4277

Zimowe ferie rozpoczęte!

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do udziału w zajęciach podczas ferii, które organizuje Biblioteka Miejska i Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu. Spotkania obejmują zajęcia Czytaj więcej..

Wiadomości
4239

Nowa lokalizacja Przedszkola w Zebrzydowej

Wybudowany w latach siedemdziesiątych budynek Szkoły Podstawowej w Zebrzydowej od dłuższego czasu jest nieczynny, gdyż jest w złym stanie technicznym. Ze względu na obecne uwarunkowania demografi Czytaj więcej..

Wiadomości
4643

Za nami koncert wokalno-instrumentalny "Po kolędzie"

W ubiegłą niedzielę, dnia 31 stycznia 2016 roku, w Kościele pw. św. Ap. Piotra I Pawła w Nowogrodźcu odbył się koncert wokalno-instrumentalny "Po kolędzie". Podczas koncertu zaprezentowali się: Czytaj więcej..

Wiadomości
4473

Rekrutacja do przedszkola i szkół

  Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnymi postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2016/2017 do publicznego przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowy Czytaj więcej..

Wiadomości
4406

Opłatek dla osób niepełnosprawnych 2016r

W sobotę 23 stycznia 2016r. w Bolesławcu odbyło się kolejne XVI Spotkanie Osób Niepełnosprawnych z Ks. Biskupem Markiem Mendykiem. Razem z Biskupem Mszę koncelebrował Ks. Dziekan Krzysztof Czytaj więcej..

Wyników 1 - 22 z 22