Archiwum wiadomości

Październik 2016

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 22 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Edukacja
5964

Podwójny jubileusz szkoły w Wykrotach

Relacja TV Łużyce z podwójnego jubileuszu szkoły w Wykrotach - 50-lecia nadania szkole imienia Tadeusza Kościuszki, oraz 70-lecia powstania szkoły. >>Relacje TV Łużyce - Podw&oa Czytaj więcej..

Wiadomości
4825

Wyniki konsultacji społecznych

 Wyniki konsultacji społecznych w sprawie rocznego Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2017 r. ...[czytaj dalej] Czytaj więcej..

Edukacja
5834

50-lecie nadania Szkole Podstawowej w Wykrotach imienia Tadeusza Kościuszki

W dniu 27 października 2016 roku o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej w Wykrotach rozpoczną się obchody 50-lecia nadania szkole imienia Tadeusza Kościuszki. Będzie to wzruszające spotkanie absolwent Czytaj więcej..

Wiadomości
4777

Wizyta delegacji z gminy Gorzyce

W dniach 20-21 października 2016 roku gościliśmy przedstawicieli gminy Gorzyce, z którą łączą nas wspólne dzieje historyczne. To właśnie z dawnej Galicji, z terenów obecnej gm Czytaj więcej..

Wiadomości
4840

Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Zapraszamy serdecznie wszystkich Mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości! Co upamiętnia Narodowe Święto Niepodległości? 11 listopad Czytaj więcej..

Wiadomości
4616

II ZUMBA MARATON

16 października 2016 roku po raz drugi w Nowogrodźcu odbyła się impreza pod nazwą ZUMBA MARATON. Miejscem tego wyjątkowego sportowego wydarzenia była hala sportowa mieszcząca się przy Gimnazjum im Czytaj więcej..

Wiadomości
4676

Kolejna wystawa w Ratuszu – zapraszamy!

W Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu można oglądać wystawę rękodzielnictwa Marty Szewczyk, absolwentki Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach. Pani Wiesława Traczyk, Dyrektor Szk Czytaj więcej..

Wiadomości
4527

Seansy filmowe - zapraszamy!

Seanse filmowe z cyklu „FILMOTEKA-BIBLIOTEKA” wyświetlane są co dwa tygodnie. Zapraszamy serdecznie do Biblioteki Miejskiej w Nowogrodźcu najmłodszych widzów, młodzięż i dorosł Czytaj więcej..

Edukacja
5941

Gala Wręczenia Stypendiów i Nagród Burmistrza Nowogrodźca

>>Relacje TV Łużyce pt. Nagrody i wyróżnienia dla najlepszych<< W dniu 17 października 2016 roku w Auli Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu odbył Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
4591

Wiadomości
4814

Wizyta oficjalnej delegacji Gminy i Miasta Nowogrodziec w partnerskiej Gminie Srbac

W dniach 12-14 października br. oficjalna delegacja Gminy i Miasta Nowogrodziec na czele z Burmistrzem Nowogrodźca Robertem Relichem wzięła udział w uroczystych obchodach święta naszych partn Czytaj więcej..

Wiadomości
4503

Święto Patronki Gminy i Miasta Nowogrodziec Świętej Jadwigi Śląskiej

Dnia 16 października br. dla uczczenia Święta Patronki Gminy i Miasta Nowogrodziec Świętej Jadwigi Śląskiej, w kościele parafialnym p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowogrodźcu odbyła si Czytaj więcej..

Wiadomości
4773

Życzenia dla Pracowników Oświaty Gminy Nowogrodziec

Szanowni PaństwoDyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy,Pedagodzy, Pracownicy Szkół i Przedszkoli!Szanowni Rodzice z Radą Rodziców na czele!Kochani Uczniowie!W Dniu Święta Edukacji Czytaj więcej..

Wiadomości
5236

Maraton zumby

 W najbliższą niedzielę 16 października w Nowogrodźcu odbędzie się trzygodzinny maraton zumby. To już druga edycja tego sportowego wydarzenia.Miejscem imprezy jest hala sportowa mieszcząca si Czytaj więcej..


Wiadomości
4709

Szkolenie z zakresu Biznes Planu dla Przedsiębiorców

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie  organizuje szkolenie z zakresu wypełniania biznesplanu. Szkolenie jest skierowane do przedsię Czytaj więcej..

Edukacja
6327

70-lecie Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi

Dnia 24 września 2016 roku minęło 70 lat od dnia rozpoczęcia zajęć lekcyjnych w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi. Od tego czasu mury szkoły opuściło prawie 2000 uczniów, opiekowało się nią si Czytaj więcej..

Wiadomości
4739

Konsultacje społeczne w sprawie Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2017 rok

  OGŁOSZENIE O KONSULTACJI Burmistrz Nowogrodźca zaprasza do udziału w konsultacjach projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy i Miasta Nowogrodziec z organiza Czytaj więcej..

Wiadomości
5263

Uroczystości jubileuszowe w Gościszowie

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gościszowie organizuje w dniu 14 października 2016 roku uroczyste obchody 70-lecia placówki, na które serdecznie wszystkich zaprasza! Źr&oacu Czytaj więcej..

Wiadomości
6156

Święto Chleba - Milików 2016

 W Milikowie w Gminie Nowogrodziec już po raz 21 zorganizowano Święto Chleba. Stoły prezentowane przez sołectwa z całego regionu uginały się pod świeżymi bochnami chleba przygotowanymi na kon Czytaj więcej..

Wiadomości
4409

Informacja dla producentów owoców i warzyw

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że w Oddziałach Terenowych Agencji Rynku Rolnego można złożyć powiadomienie w ramach mechanizmu „Dalsze wsparcie kryzysowe producentów Czytaj więcej..

Wiadomości
4740

ZUMBA MARATON w Nowogrodźcu!

 Dnia 16 października 2016 roku odbędzie się po raz drugi w Nowogrodźcu ZUMBA MARATON!Trzy godziny wspaniałej zabawy z udziałem pięciu wyjątkowych instruktorów! W trakcie imprezy wśr&o Czytaj więcej..

Wyników 1 - 22 z 22