Archiwum wiadomości

Luty 2017

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 20 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
3937

Ratownictwo Techniczne

W terminie od 4 lutego do 18 lutego 2017 roku Ochotnicze Straży Pożarne z terenu gminy Nowogrodziec brały udział w szkoleniu z zakresu Ratownictwa Technicznego dla Strażaków. Szkolenie zost Czytaj więcej..

Wiadomości
3987

Barwnie w Ratuszu - Teksty pisane kolorami

W Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu zakończono kolejną wystawę - prezentację rękodzielniczych wyrobów świątecznych. Swój kunszt prezentowały twórcy ludowi, Panie z Kół Go Czytaj więcej..

Wiadomości
3919

Wezwanie do uzupełnienia braków formalnych

 WEZWANIE do uzupełnienia braków formalnych: Poniższe braki należy uzupełnić w nieprzekraczającym terminie do dnia 1 marca 2017 r. w zamkniętej kopercie opisanej w następujący spos& Czytaj więcej..

Edukacja
4274

I miejsce w XII Dolnośląskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej

W Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy dnia 3 lutego br. odbył się Dolnośląski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Dzieciopiewy”. Do konkursu przystąpiło 30 wykonawców reprezentując Czytaj więcej..

Wiadomości
3825

Halowy Turniej Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy o Puchar Burmistrza Nowogrodźca

Dnia 26 lutego 2017 roku o godz. 13.00 w hali sportowej przy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy o Puchar Burmi Czytaj więcej..

Edukacja
4921

Ferie w Nowogrodźcu

Dzieci z gminy Nowogrodziec, które nie wyjechały nigdzie na ferie, nie nudzą się – wiele zajęć i atrakcji przygotowało Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu. >>Zapr Czytaj więcej..

Wiadomości
4412

Wspomnienie z historii

  Dnia 4 października 2013 roku została uroczyście podpisana umowa o partnerskiej współpracy pomiędzy samorządami: Powiatu Przemyślany na Ukrainie, reprezentowanego przez Pana Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
4494

Informacja dla rolników

Informacja dla rolników     Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XV edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Go... Czytaj więcej..

Wiadomości
5899

Honor i odwaga

W dniu 11 lutego 2017 roku na zaproszenie Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowogrodźcu, Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich uczestniczył w walnym zebraniu sprawozdawczym jednostki. Walne Zebr Czytaj więcej..

Wiadomości
6482

Światłowód dla Ciebie

>>TV Łużyce - "Szybki internet w Gminie Nowogrodziec"<< Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje Mieszkańców Gminy Nowogrodziec o realizowanym projekcie, który je Czytaj więcej..

Wiadomości
3926

Szybki Internet w Gminie Nowogrodziec

Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec będą mogli skorzystać z możliwości podłączenia się do sieci światłowodowej i tym samym mieć internet o wysokiej przepustowości – co da szybszy i bardzi Czytaj więcej..

Wiadomości
4936

Na tapecie – Hospicjum i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Nowogrodźcu

W programie "Na tapecie" TV Łużyce - Pan Robert Adaszewski, Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu oraz Pani Jadwiga Obłoza, pielęgniarka koordynująca w Zakładz Czytaj więcej..

Wiadomości
4116

Kreatywne ferie

Zapraszamy serdecznie na ferie do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu! >>TV Łużyce - Ferie w Nowogrodźcu<< Źródło: GCKiS w Nowogrodźcu Czytaj więcej..

Wiadomości
3983

Zespół Folklorystyczny "Gościszowianie” najlepszy!

Tegoroczny XXII Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kolędniczych i Śpiewaczych „Kolęda 2017” - Konkurs Tradycji, miał miejsce 4 lutego 2017 roku w Bogatyńskim Ośrodku Kultury. Ucze Czytaj więcej..

Wiadomości
5185

Gminna spółka z Nowogrodźca „Hydro-Tech” wśród najlepszych firm na Dolnym Śląsku!

Gminna spółka Hydro-Tech sp. z o.o. podczas gali Gazele Biznesu województwa dolnośląskiego, która odbyła się 31 stycznia 2017 roku we Wrocławiu, została uhonorowana dyplomem l Czytaj więcej..

Wiadomości
3983

Piast Wykroty zdobywcą Pucharu Burmistrza Nowogrodźca

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę lutego rozegrano już po raz 19-ty Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. W zawodach wzięły udział kluby piłkarskie z terenu gminy Nowogrodzie Czytaj więcej..

Wiadomości
4079

Zamiast 40 lat, tylko 14

Pod koniec stycznia 2017 roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę na roboty budowlane z firmą Budownictwo Dekarsko – Blacharskie, Murarstwo, Malowanie Rafał Tomczyk z siedzibą Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
4676

Wycinka drzew i krzewów

Zmiana ustawy o ochronie przyrody oraz ustawy o lasach - wycinka drzew i krzewów  Informacja           Czytaj więcej..

Wiadomości
4919

Oferta kulturalno-sportowa na 2017 rok

Prezentujemy Państwu kalendarz imprez na rok 2017. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i swoich najbliższych. Wśród zaplanowanych wydarzeń znajdują się liczne imprezy kulturalne, takie jak I Czytaj więcej..

Wiadomości
4118

Piłkarskie zmagania klubów z Gminy Nowogrodziec

Zapraszamy serdecznie w dniu 5 lutego 2017 roku na Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodżca! >>Szczegóły na stronie internetowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu Czytaj więcej..

Wyników 1 - 20 z 20