Archiwum wiadomości

Grudzień 2017

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 17 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
5254

Prężnie działa Gminny Szkolny Związek Sportowy w Nowogrodźcu

Od ponad 20 lat w Nowogrodźcu prężnie działa Stowarzyszenie Kultury Fizycznej - Gminny Szkolny Związek Sportowy, skupiający dzieci i młodzież z terenu Gminy Nowogrodziec. Działania Stowarzyszenia Czytaj więcej..

Wiadomości
5269

Modernizacja drugiego piętra Ratusza

„Modernizacja i adaptacja pomieszczeń Ratusza w Nowogrodźcu” to zadanie, które właśnie zostało zakończone. Miejsce, które całkiem niedawno było ciemnym i starym strychem – teraz jest nowoczesne i funk... Czytaj więcej..

Wiadomości
6050

Nowy plac zabaw w Nowogrodźcu

Wysłużony plac zabaw dla dzieci przy ulicy Kolejowej w Nowogrodźcu będzie generalnie wyremontowany – zyska nowe przyrządy do zabaw, nowe ogrodzenie i zupełnie nową jakość.     Materiał... Czytaj więcej..


Wiadomości
5025

15-lecie Środowiskowego Chóru HARMONIA

Piętnaście lat minęło, jak jeden dzień…. 15 lat działalności chóru, społecznego zaangażowania i pracy na rzecz kultury. Ponad 334 koncerty. Jeszcze więcej prób i spotkań. Byli wszędzie tam, gdzie zach... Czytaj więcej..

Wiadomości
5630

Wyjątkowe jasełka w Nowogrodźcu

W nowogrodzieckiej szkole podstawowej przygotowano wyjątkowe jasełka, mówiące o walce dobra ze złem. Przygotowała je cała społeczność szkolna. >>Relacje TV Łużyce pt. Bóg się rodzi<<... Czytaj więcej..

Wiadomości
5496

Kolęda w Nowogrodźcu 2017

Czas przygotowań do najpiękniejszych Świąt w roku – magicznych Świat Bożego Narodzenia – zawitał także do Nowogrodźca. Tradycyjna Nowogrodziecka Kolęda odbyła się tym razem w innym miejscu, niż zwykle... Czytaj więcej..

Wiadomości
5361

Sport w Gminie Nowogrodziec – pasja, przyjaźń, współpraca

Gmina Nowogrodziec, znana z dobrego rozwoju gospodarczego, dobrego klimatu dla przedsiębiorców oraz prowadzonych inwestycji infrastrukturalnych, stwarza również możliwość realizacji własnych pasji i z... Czytaj więcej..

Wiadomości
5275

Modernizacja Wiejskiego Domu Kultury i budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernej

  Dnia 8 grudnia 2017 roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę na wykonanie modernizacji budynku Wiejskiego Domu Kultury oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernej. Wykonawcą Czytaj więcej..

Wiadomości
6153

Hej kolęda, kolęda!

14 grudnia 2017 roku w Nowogrodźcu panowała Bożonarodzeniowa atmosfera. Mieszkańcy i Goście naszej gminy zebrali się przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu, aby wspólnie kolędować. Słowam Czytaj więcej..

Wiadomości
5448

Pszczelarze świętowali w Nowogrodźcu

Pszczelarze z całego regionu świętowali w Nowogrodźcu. Były podsumowania minionego roku i plany na następny. Ważne, aby ule na wiosnę były pełne zdrowych pszczół – tego przede wszystkim życzą sobie ps... Czytaj więcej..

Wiadomości
5281

W obronie praw człowieka

Uczniowie z klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu wzięli udział w akcji pisania listów w obronie praw człowieka, organizowanej od wielu lat przez Amnesty Int... Czytaj więcej..

Wiadomości
5841

Najpiękniejsze stroiki

Konkurs na najpiękniejsze stroiki świąteczne rozstrzygnięto w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu. Uczniowie szkół z terenu gminy Nowogrodziec prześcigały się w pomysłach na oryginalny stro... Czytaj więcej..

Wiadomości
4031

Kolęda w Nowogrodźcu

W najbliższy czwartek, 14 grudnia, w Nowogrodźcu będzie można przygotować się do Świąt i poczuć już tą wyjątkową atmosferę. Kolęda Nowogrodziecka tym razem odbędzie się przy Gminnym Centrum Kultury i ... Czytaj więcej..

Wiadomości
5364

Św. Mikołaj nie ominął Nowogrodźca

Święty Mikołaj nie zapomniał o dzieciach z terenu Gminy Nowogrodziec. Były paczki, zabawy integracyjne i wiele radości. >>Relacja TV Łużyce pt. Św. Mikołaj nie ominął Nowogrodźca<<... Czytaj więcej..

Wiadomości
5506

Przedsiębiorcze kobiety

Informacja o rozpoczęciu realizacji projektu Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje o rozpoczęciu realizacji przez Centrum Doradztwa i Szkoleń „Europrojekt” projektu pt. „Przedsiębiorcz... Czytaj więcej..

Wiadomości
4627

Kolęda w Nowogrodźcu

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców i Gości Gminy i Miasta Nowogrodziec do wspólnego kolędowania, które odbędzie się 14 grudnia br. przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu !... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 17 z 17