Archiwum wiadomości

Styczeń 2018

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 18 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
5279

ECHA PRZESZŁOŚCI – ŻELAZNE DROGI ZEBRZYDOWEJ

Położona w powiecie bolesławieckim Zebrzydowa swoimi granicami administracyjnymi obejmowała niegdyś także pobliską Nową Wieś oraz niewielki Bieniec. Południowy fragment wsi, skupiony wokół kościoła i ... Czytaj więcej..

Wiadomości
5292

Ważny komunikat dla przedsiębiorców

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje ważny komunikat Ministerstwa Cyfryzacji dla przedsiębiorców Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprze... Czytaj więcej..

Wiadomości
5038

Zajęcia Grupy Psychoedukacyjnej dla współuzależnionych

Serdecznie zapraszamy do udziału w psychoedukacyjnej grupie wsparcia dla osób dzielących życie z osobami mającymi problem z nadużywaniem alkoholu, której celem jest niesienie pomocy i wsparcia. Udzia... Czytaj więcej..

Wiadomości
4652

Szkolenia Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy i Miasta Nowogrodziec

W dniach 18-19 listopada 2017 roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich skierował Strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Nowogrodziec do udziału w szkoleniu naczelników Ochotniczych Str... Czytaj więcej..

Wiadomości
4864

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert - NGO

BURMISTRZ NOWOGRODŹCA działający na podstawie art.13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity: Dz. U. 2016, poz. 1817, ze zm.) oraz Pr... Czytaj więcej..

Wiadomości
5098

XXI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca

Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich serdecznie zaprasza kibiców i miłośników piłki nożnej na XXI edycję Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. W zawodach wezmą udział drużyny... Czytaj więcej..

Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
5694

Uwaga! Afrykański pomór świń! Apel do hodowców trzody chlewnej

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje Apel Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii do hodowców trzody chlewnej. >>ASF - apel do hodowcow trzody chlewne Czytaj więcej..

Wiadomości
4890

Koncert wokalno-instrumentalny "Po kolędzie"

Serdecznie zapraszamy na koncert wokalno-instrumentalny "Po kolędzie".  ... Czytaj więcej..

Wiadomości
4993

CENTRUM WSPARCIA DLA OSÓB W STANIE KRYZYSU PSYCHICZNEGO

Utrata pracy, rozwód, śmierć bliskiej osoby - nie każdy jest w stanie poradzić sobie w takiej sytuacji. • Czujesz się stale przygnębiony…• Nie dajesz sobie rady z codziennością…• Przeżywasz kryzy Czytaj więcej..

Wiadomości
5827

Ferie Zimowe 2018!

Serdecznie zapraszamy na Ferie Zimowe 2018! Codziennie od godz. 10.00 do godz. 12.30 - wiele atrakcji i różnorodnych zajęć! >>PLAKAT - FERIE 2018<<... Czytaj więcej..

Wiadomości
5941

Wspólne inwestycje gminy i powiatu

Wspólne inwestycje na drogach powiatowych gminy Nowogrodziec przeprowadzi gmina i powiat bolesławiecki. Inwestycje poprawią bezpieczeństwo Mieszkańców. >>Relacja TV Łużyce "Wspólne inwestyc... Czytaj więcej..

Wiadomości
5174

Ferie w Gminie Nowogrodziec

Dzieci z Gminy Nowogrodziec mają zaproszenie do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu na ferie. Będą mogły wziąć udział w różnych warsztatach, zajęciach artystycznych i sportowych. Co wybior... Czytaj więcej..


Wiadomości
5239

Budżetowa sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

  Dnia 3 stycznia 2018 roku w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” obyła się XLVII Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu, której głównym punktem porządku obrad było rozpatrzenie i podjęcie u Czytaj więcej..

Wiadomości
5135

Ogólnopolski konkurs „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa”

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa”. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysó... Czytaj więcej..

Wiadomości
5214

Ogłoszenie o możliwości przystąpienia do Programu usuwania azbestu

Ogłoszenie o możliwości przystąpienia do Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy i Miasta Nowogrodziec w roku 2018   Informuję, że Gmina Nowogrodziec zamierz Czytaj więcej..

Wiadomości
5639

News z Nowogrodźca jest "Jedynką" !

Z dwunastu najchętniej oglądanych programów TV Łużyce - trzy programy dotyczą Gminy Nowogrodziec. Program "Odkrycia archeologiczne", w którym opowiadano o niezwykłych odkryciach podczas prac związany... Czytaj więcej..

Wiadomości
5536

Nowy obiekt sportowy

>>Zapraszamy Państwa do obejrzenia programu TV Łużyce pt. Boisko będzie za pół roku<< Kilka dni przed końcem minionego roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę na real Czytaj więcej..

Wyników 1 - 18 z 18