Archiwum wiadomości

Luty 2018

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 17 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
5327

Żaki i Orliki - Turnieje Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca

Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków i Orlików o Puchar Burmistrza Nowogrodźca odbył się w sobotę, 24 lutego 2018 roku, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu. Org... Czytaj więcej..

Wiadomości
5002

Rozwijamy talenty recytatorskie

W Bibliotece Miejskiej w Nowogrodźcu dnia 14 lutego br. odbyły się eliminacje gminne 63. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego, którego celem jest pogłębianie kontaktu z wartościową literaturą, szcz... Czytaj więcej..

Wiadomości
5167

Zapraszamy na Turniej - Żaki i Orliki zagrają o Puchar Burmistrza!

W najbliższą sobotę w Nowogrodźcu odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej. Kilkanaście drużyn Żaków i Orlików będzie grało o puchar Burmistrza Nowogrodźca. Zapraszamy serdecznie! >>TV Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
5271

Tydzien pomocy ofiarom przestępstw

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje informację Prokuratora Rejonowego w Bolesławcu, iż w dniach od 19 do 23 lutego br. w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu (ul. Bolesława Chrobrego 5... Czytaj więcej..

Wiadomości
4980

System informacji przestrzennej

W dniach 14-15 lutego 2018 roku w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu odbyło się szkolenie stanowiskowe z zakresu tematycznego: gospodarka przestrzenna i ortofotomapa w ramach realizacji projektu dotycząc... Czytaj więcej..

Wiadomości
4816

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wykrotach o ochronie środowiska

Rozpoczyna się projektowanie kanalizacji sanitarnej w Wykrotach w gminie Nowogrodziec.   Inwestycja zakończyć się ma w 2020 roku. Po tej inwestycji będzie skanalizowane około 90% gminy. >... Czytaj więcej..

Wiadomości
4671

Współpraca z partnerską gminą Großdubrau

Gmina Nowogrodziec została partnerem projektu „675-lecie Großdubrau oraz 20-lecie partnerstwa z Gminą Nowogrodziec”. Realizując postanowienia umowy o współpracy z gminą Großdubrau (Niemcy) Bur... Czytaj więcej..

Wiadomości
4679

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW I ORLIKÓW

Serdecznie zapraszamy na  HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW I ORLIKÓW O PUCHAR BURMISTRZA NOWOGRODŹCA... Czytaj więcej..

Wiadomości
5260

DAR SERCA

W dniu 13 lutego 2018 roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego Cezarym Przybylskim o dofinansowanie projektu pn. ,,Przebudowa i rozbudowa budy Czytaj więcej..

Wiadomości
4890

Uwaga Rolnicy! Wniosek - elektronicznie!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje za naszym posrednictwem o nowych zasadach składania wniosków o płatności. Dotyczą one już płatności na 2018 rok. Prosimy uprzejmie zapozna... Czytaj więcej..

Wiadomości
4846

Sukces Zespołów z Gościszowa

Konkurs Tradycji miał miejsce 27 stycznia 2018 roku w Bogatyńskim Ośrodku Kultury. Uczestnicy Konkursu Tradycji przedstawili bogactwo i różnorodność form zwyczajów i obrzędów okresu Świąt Bożego Narod... Czytaj więcej..

Wiadomości
4836

Opłatek Integracyjny Osób Niepełnosprawnych

W dniu 3 lutego 2018 roku w Bolesławcu odbyło się kolejne XVIII Spotkanie Osób Niepełnosprawnych z Księdzem Biskupem Markiem Mendykiem. Razem z Biskupem uroczystą mszę świętą koncelebrowali księża z p... Czytaj więcej..

Wiadomości
5184

XXI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca

XXI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca odbył się 4 lutego 2018 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu. Organizatorem wydarzenia s... Czytaj więcej..

Wiadomości
5026

Silny mróz

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje informację Biura Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu: OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNEZjawisko/Stopień zagrożenia: Silny mrózObszar: Sudety i Przedgórze SudeckieW... Czytaj więcej..

Wiadomości
4786

Sukces uczennicy naszej gminy

Uczennica Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu Marta Szewczyk zdobyła I miejsce w XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Kwiaty dla Babci i Dziadka”. Konkurs organi... Czytaj więcej..

Wiadomości
4943

Koncert wokalno–instrumentalny „Po Kolędzie”

W kościele pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Nowogrodźcu odbył się Koncert wokalno–instrumentalny, z cyklu „Po Kolędzie”. >>Relacje Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu - KONCERT PO ... Czytaj więcej..

Wiadomości
5018

FERIE ZIMOWE 2018

Jak co roku, na czas ferii zimowych Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu zapewniło dzieciom z naszej gminy wiele ciekawych i niezapomnianych atrakcji. Uczestnicy skorzystali z zajęć techniczn... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 17 z 17