Archiwum wiadomości

Kwiecień 2018

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 18 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
4397

Chodnik zamiast niebezpiecznego pobocza

Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich konsekwentnie i skutecznie realizuje zadania dotyczące poprawy bezpieczeństwa komunikacyjnego Mieszkańców. Dnia 8 stycznia 2018 roku Burmistrz Robert Relich po Czytaj więcej..

Wiadomości
4252

Czytająca gmina

W dniu 11 kwietnia 2018 roku została zawarta umowa pomiędzy Wojewodą Dolnośląskim a Gminą Nowogrodziec. Zakres umowy obejmuje udzielenie wsparcia finansowego w formie dotacji na realizację programu „N... Czytaj więcej..

Wiadomości
4319

Zaśpiewają „W radości ducha!”

Już w najbliższą niedzielę w Gościszowie odbędzie się VII Przegląd Piosenki Religijnej. Każdego roku to muzyczne wydarzenie przyciąga dziesiątki młodych i zdolnych wykonawców. >>Zapowiedź ... Czytaj więcej..

Wiadomości
4598

Będzie bezpiecznie

Trwają prace przy budowie nowego chodnika w Nowogrodźcu przy ul. Chrobrego, przy ruchliwej drodze, prowadzącej w stronę Lubania. Już niebawem mieszkańcy, piesi, będą przemieszczać się bezpiecznie. &... Czytaj więcej..

Wiadomości
4435

4 maja - Urząd Miejski w Nowogrodźcu nieczynny

Uprzejmie informujemy, iż Urząd Miejski w Nowogrodźcu w dniu 4 maja 2018 roku (piątek) będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.... Czytaj więcej..

Wiadomości
4364

Kształtujemy wrażliwość na piękno języka ojczystego

W dniu 20 kwietnia 2018 roku w GCKiS Bibliotece Miejskiej w Nowogrodźcu odbyła się II edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego Klas I-III szkół podstawowych z terenu gminy Nowogrodziec. Celem konkur... Czytaj więcej..

Wiadomości
4416

Prace Społecznie Użyteczne w Gminie Nowogrodziec

W Nowogrodźcu wzorem lat ubiegłych rozpoczęto realizację projektu - prace społecznie użyteczne. Prace społecznie użyteczne to instrument rynku pracy skierowany do osób bezrobotnych. Te prace organi... Czytaj więcej..

Wiadomości
4180

Komunikaty sygnalizacyjne

Urząd Miejski w Nowogrodźcu podaje do wiadomości Rolników z terenu gminy Nowogrodziec komunikaty sygnalizacyjne o zagrożeniu upraw przenicy ozimej przez Łamliwość źdźbła zbóż i traw oraz Mączniaka pra... Czytaj więcej..

Wiadomości
4377

Spotkanie autorskie z pisarzem Romanem Pankiewiczem

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje o zorganizowanym przez Bibliotekę Miejską w Nowogrodźcu spotkaniu autorskim z Romanem Pankiewiczem. Podczas spotkania z mieszkańcami Gminy i Miasta Czytaj więcej..

Wiadomości
5811

VII Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie

Serdecznie zapraszamy na VII Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie!                       Źródło: Szkoła Podstawowa i... Czytaj więcej..

Wiadomości
4479

Kazimierz Kiljan w Nowogrodźcu - zapraszamy na spotkanie

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu oraz Biblioteka Miejska zapraszają na spotkanie autorskie z Kazimierzem Kiljanem, lubańskim pisarzem. Zaprezentuje on między innymi swoją najnowszą powi Czytaj więcej..

Wiadomości
4570

Sukces Zespołów „Gościszowianki” z Gościszowa i „Milikowianki” z Milikowa

Sukces odniosły zespoły „Gościszowianki” z Gościszowa i „Milikowianki” z Milikowa na 34 Konkursie Tradycji Mała Wielkanoc w Mysłakowicach, który odbył się 8 kwietnia br. w sali widowiskowej Gminnego Czytaj więcej..

Wiadomości
4801

Nabór na dwa wolne stanowiska pracy

Kierownik Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy. Szczegóły na stronie internetowej MGOPS w Nowogrodźcu Czytaj więcej..

Wiadomości
4649

Uwaga przedsiębiorcy!

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym.... Czytaj więcej..

Wiadomości
5320

DLA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU NOWOGRODŹCA

Pod koniec grudnia 2017 roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę o dofinansowanie projektu pn. ,,Modernizacja budynku przy ul. Lubańskiej 14 w Nowogrodźcu w celu adaptacji na mieszk Czytaj więcej..


Wiadomości
4450

Tydzień Profilaktyki w Nowej Wsi

W dniach 19-23 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi odbył się Tydzień Profilaktyki, w ramach którego wszyscy uczniowie szkoły, nauczyciele i rodzice mieli mo Czytaj więcej..

Informacje
8688

Wyników 1 - 18 z 18