Archiwum wiadomości

Październik 2018

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 35 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
6054

Seniorzy we Wleniu

Prawie 150 osobowa grupa przedstawicieli środowisk seniorskich z 3 przygranicznych regionów -Dolnego Śląska, w tym z Nowogrodźca, oraz Saksonii i północnych Czech - uczestniczyła 2 października we W Czytaj więcej..

Wiadomości
5313

Polsko-niemiecki warsztat kulinarny

  Seniorzy z Nowogrodźca, Lubania i Wittichenau (Niemcy) spotkali się we wtorek 23 października na wspólnych, polsko-niemieckich warsztatach kulinarnych, zorganizowanych przez Stowarzyszenie P Czytaj więcej..

Wiadomości
6387

Gala Wręczenia Stypendiów i Nagród Burmistrza Nowogrodźca

W dniu 16 października 2018 roku w Auli Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu odbyła się XI gala związana z przyznaniem Stypendiów oraz Nagród Burmistrza Nowogrodźca dla uczniów Czytaj więcej..

Wiadomości
5595

Konsultacje społeczne

Burmistrz Nowogrodźca zaprasza do udziału w konsultacjach dotyczących projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Gminy i Miasta Nowogrodziec z organizacjami pozarządowymi i podmiot... Czytaj więcej..

Wiadomości
6096

Zbiórka elektrośmieci

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że na terenie Gminy Nowogrodziec zorganizowana zostanie bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego pod nazwą „Zbiórka Elektro Czytaj więcej..


Wiadomości
6776

Podziękowania dla Wyborców

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec! Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych. Dziękuje Osobom, które mnie wspierały i popar... Czytaj więcej..

Wiadomości
6447

Wyborco! Sprawdź, gdzie głosujesz!

>>Wyborco! Sprawdź, gdzie głosujesz!<<   Czytaj więcej..

Wiadomości
5584

Podsumowanie działalności GSZS w Nowogrodźcu

Proponujemy Państwa uwadze podsumowanie działalności GSZS w Nowogrodźcu - relacja Pana Dariusza Marek. Październik to czas podsumowań. Gminny Szkolny Związek Sportowy w Nowogrodźcu działa na rzecz dz... Czytaj więcej..

Wiadomości
5778

Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim - OSP Wykroty

Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski podpisali umowę, w ramach której Gminie Nowogrodziec została przyznana dotacja celowa w wysokości 3 000,... Czytaj więcej..

Wiadomości
5697

Przeżyjmy to jeszcze raz - Swięto w Nowogrodźcu nad Kwisą

>>Przeżyjmy to jeszcze raz - relacja filmowa z przebiegu VI Jarmarku Garncarskiego Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą<< Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca, z całego serca dziękuje w Czytaj więcej..


Wiadomości
5677

Dziś Święto Patronki Gminy i Miasta Nowogrodziec

16 października obchodzimy Święto Patronki Gminy i Miasta Nowogrodziec - Świętej Jadwigi Śląskiej. Święto to ustanowiono Uchwałą Nr LV/393/10 Rady Miejskiej w Nowogrodźcu z dnia 22 stycznia 2010 roku Czytaj więcej..

Wiadomości
6191

Jesteśmy w gronie najlepszych!

Jesteśmy w gronie najlepszych! >>Małymi krokami do przodu - od wielu lat, część 2<<... Czytaj więcej..

Wiadomości
6165

Małymi krokami do przodu - od wielu lat

Jesteśmy w gronie najlepszych!!! >>Małymi krokami do przodu - od wielu lat, część 1<<... Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
6255

Obwieszczenie Wojewody z dnia 03.10.2018

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji strategicznej inwestycji w zakresie sieci przesyłowej. ... Czytaj więcej..

Wiadomości
5508

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,  z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu władz samorządowych, wszystkich pracowników Urzędu Miejskiego w Nowogrodźcu składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrow... Czytaj więcej..

Wiadomości
6227

Projekt za ponad 700 tys. zł

Zajęcia dodatkowe dla dzieci, nowe pracownie i szkolenia dla nauczycieli – to wszystko w ramach projektu za ponad 700 tysięcy złotych, który będzie realizowany w trzech szkołach z terenu gminy Nowogro... Czytaj więcej..

Wiadomości
7180

Kino w Nowogrodźcu

Centrum Kultury i Sztuki „Muza” w Nowogrodźcu niebawem ma być gotowe. W obiekcie zaplanowano 250 miejsc siedzących podczas koncertów, spektakli czy wernisaży i spotkań autorskich. Co ważne - w „Mu... Czytaj więcej..

Wiadomości
5378

Zakończono modernizację budynku Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi

Z przyjemnością informujemy, że końcem września zakończyła się inwestycja pn. „Modernizacja budynku Zespołu Szkół w Nowej Wsi”. Wykonawcą była firma DRECON Sp. z o.o. ze Szprotawy. Udało się zreal Czytaj więcej..

Wiadomości
5717

Odbiór drogi w Gierałtowie

Kolejny, tym razem blisko 700-metrowy, odcinek drogi między Czerną a Gierałtowem odebrano po niedawnym remoncie.  >>Zapraszamy Państwa do obejrzenia materiału TV Bolesławiec dot. remontu d... Czytaj więcej..

Wiadomości
5750

Modernizacja ZGiUK

Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych w Lubaniu realizuje kolejną inwestycję. Będzie to rozbudowa i modernizacja instalacji, dzięki której zakład spełni kolejne krajowe i unijne normy. Wartość reali... Czytaj więcej..

Wiadomości
5758

Cyfryzacja administracji

Gmina Nowogrodziec przystąpiła do umowy partnerstwa w gronie 10 gmin północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego dotyczącej budowy Systemu Informacji Przestrzennej oraz rozwoju usług publicz... Czytaj więcej..

Wiadomości
5370

DOBRE PRAKTYKI W TROSCE O OCHRONĘ ZDROWIA

Program usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy i Miasta Nowogrodziec - 2018 Informuję, że Gmina Nowogrodziec zakończyła w miesiącu wrześniu br. zadanie w ramach projektu pn.:... Czytaj więcej..

Wiadomości
5664

Susza lub Powódź 2018

Urząd Miejski w Nowogrodźcu zachęca Państwa do zapoznania się z informacją ARiMR - Susza lub Powódź 2018 >>Susza lub Powódź 2018<<... Czytaj więcej..

Wiadomości
5800

Ogłoszenie Burmistrza Nowogrodźca - program „Czyste Powietrze”

Ogłoszenie Burmistrza Nowogrodźca dotyczące programu „Czyste Powietrze” Wszystkie informacje dot. programu "Czyste Powietrze" znajdą Państwo na stronie www.wfosigw.wroclaw.pl   Czytaj więcej..

Wiadomości
5708

Nabór wniosków o przyznanie grantu

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. – Lider projektu oraz Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z.o.o. - Partner projektu og... Czytaj więcej..

Wiadomości
5647

Dla Rolników i Sadowników Gminy Nowogrodziec

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje Rolników i Sadowników z terenu gminy Nowogrodziec, iż został stworzony bezpłatny portal Agro-Market24 z myślą, aby pomóc Rolnikom i Sadownikom.  A... Czytaj więcej..

Wiadomości
5721

SPRAWOZDANIE z realizacji projektu „Szkoły Marzeń”

Przedstawiamy Państwa uwadze SPRAWOZDANIE z realizacji projektu „Szkoły Marzeń” Nr RPDS.10.02.01-02-0043/17 w Gminie Nowogrodziec w roku szkolny 2017/2018: >>SPRAWOZDANIE z realizacji proj... Czytaj więcej..

Wiadomości
5976

Lider inwestycji !!!

Nowogrodziec - Lider inwestycji !!! Nowogrodziec uplasował się w pierwszej dziesiątce gmin w regionie jeleniogórskim ze względu na wydatki inwestycyjne przypadające na jednego Mieszkańca. >>Za... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 30 z 35