Archiwum wiadomości

Listopad 2018

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 32 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
4265

Projekt budżetu na rok 2019

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec!   Przedkładam Radzie Miejskiej w Nowogrodźcu projekt budżetu Gminy i Miasta Nowogrodziec na 2019 rok. Plan finansowy jest jednym z najważniejszy... Czytaj więcej..

Wiadomości
4013

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych w sprawie „Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2019" Burmistrz Nowogrodźca zaprasza do udziału w konsultacjach dotycząc... Czytaj więcej..

Wiadomości
4457

Niebawem dostaną klucze

To już końcówka budowy domu z mieszkaniami socjalnymi w Nowogrodźcu. Najprawdopodobniej już na początku 2019 roku sześć rodzin otrzyma klucze do mieszkań. >>Zachęcamy Państwa do obejrzenia kr... Czytaj więcej..

Wiadomości
4328

W rynku się dzieje

W nowogrodzieckim rynku trwają intensywne prace związane z rewitalizacja tego terenu. Duża część prac ma mieć finał już z końcem bieżącego roku. >>Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji TV ... Czytaj więcej..

Wiadomości
3993

Co burmistrz na protest wyborczy?

Wracamy do protestu wyborczego w Nowogrodźcu, który został wniesiony do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze przez jednego z mieszkańców gminy. O krótki komentarz do tej sprawy poprosiliśmy Burmistrza Now... Czytaj więcej..

Wiadomości
3862

Wystawa Gołębi Pocztowych w Nowogrodźcu

  Po raz kolejny w Nowogrodźcu została zorganizowana przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych, Okręg - Jelenia Góra - XXXVI Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych. Przez dwa dni, tj. 17-18 Czytaj więcej..

Wiadomości
4568

ŚWIĘTY MIKOŁAJ ODWIEDZI NOWOGRODZIEC!

ŚWIĘTY MIKOŁAJ ODWIEDZI NOWOGRODZIEC!... Czytaj więcej..

Wiadomości
4219

Program Grantowy - Efektywność energetyczna

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że Fundacja Dar Oze organizuje Program Grantowy dla 100 posesji z województwa dolnośląskiego w oparciu o działania RPO 3.3.1 „Efektywność energetyczn Czytaj więcej..

Wiadomości
4026

MIKOŁAJKOWY ZUMBA MARATON

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MIKOŁAJKOWY ZUMBA MARATON!... Czytaj więcej..

Wiadomości
4304

Wiadomości
3654

Apel Burmistrza Nowogrodźca do Mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec

   CZYSTE POWIETRZE APEL DO MIESZKANCÓW GMINY I MIASTA NOWOGRODZIEC Szanowni Mieszkańcy! Mając na uwadze rozpoczęty kolejny sezon grzewczy, zwracam się z apelem i prośbą o nie spalan Czytaj więcej..

Wiadomości
4526

Inauguracyjna sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

20 listopada 2018 roku w Domu Kultury PROMYK w Nowogrodźcu odbyła się I Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu, której głównym punktem obrad było ślubowanie Radnych Rady Miejskiej w Nowogrodźcu i Burmis Czytaj więcej..

Informacje
33152

Nagrania z sesji i komisji Rady Miejskiej

    Relacja na żywo     transmisje sesji Rady Miejskiej   nagrania posiedzeń komisji Rady Miejskiej       Radni Rady Miejskiej w Nowogrodźcu w kad Czytaj więcej..

Wiadomości
4071

Mamy utalentowaną młodzież!

Chór ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu, prowadzony przez nauczycielkę muzyki Pani Renatę Dziubę, osiąga sukcesy w konkursach i przeglądach powiatowych, wojewódzkich i ogólnop... Czytaj więcej..

Wiadomości
4071

Kulinarne podróże po Dolnym Śląsku

Uprzejmie informujemy, że Urząd Miejski w Nowogrodźcu wziął udział w projekcie pod tytułem „Kulinarne podróże po Dolnym Śląsku”. Książka „Kulinarne podróże po Dolnym Śląsku” prezentuje przepisy kul Czytaj więcej..

Wiadomości
3898

Mikołajkowy kiermasz książek

Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu zorganizowała „Mikołajkowy kiermasz książek”, który potrwa do 14 grudnia 2018 roku. W ofercie znajdują się: bajki dla najmłodszych, baśnie, ... Czytaj więcej..

Wiadomości
3995

Obchody Święta Niepodległości w Gminie Nowogrodziec

Obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w Gminie Nowogrodziec rozpoczęły się dnia 9 listopada 2018 r. o godz. 11.11 odśpiewaniem hymnu narodowego, w ramach akcji pn. „Rekord dla... Czytaj więcej..

Wiadomości
4313

Dla Niepodległej!

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę świętowano w Szkole Podstawowej im.Tadeusza Kościuszki w Wykrotach, realizując projekt „Dla Niepodległej”. W ramach tego projektu realizowano ... Czytaj więcej..

Wiadomości
3854

Gdy wiedza jest pasją

Darek Czajkowski, uczeń nowogrodzieckiej podstawówki, ma wiele zainteresowań – od języka polskiego, przez historię, po przyrodę. Bierze udział w różnorodnych konkursach. Ostatnio został laureatem ko... Czytaj więcej..

Wiadomości
3936

W Nowej Wsi wzruszająco dla Niepodległej

  W Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi odbyły się uroczystości z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. We wzruszającym programie artystycznym wystąpiły w Czytaj więcej..

Wiadomości
3675

GMINNY KONKURS WIEDZY „ŻYCIE I DZIAŁALNOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ”

Gminny Konkurs Wiedzy o Patronce Gminy i Miasta Nowogrodziec św. Jadwidze Śląskiej odbył się w Bibliotece Miejskiej w Nowogrodźcu. Konkurs przygotowany był dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów... Czytaj więcej..

Wiadomości
3785

Otwarte Szachowe Mistrzostwa Gminy Nowogrodziec 2018

Kilkunastu szachistów z terenu gminy Nowogrodziec oraz goście z Bolesławca, Warty Bolesławieckiej i Lubina rywalizowało w Otwartych Szachowych Mistrzostwach Gminy Nowogrodziec. Miejscem imprezy była s... Czytaj więcej..

Wiadomości
3729

Wyniki konsultacji społecznych - NGO

Ogłoszenie o wynikach konsultacji społecznych w sprawie rocznego Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w ustawie o działalności pożytku publicznego Konsultacj... Czytaj więcej..

Wiadomości
4184

Patriotycznie w szkole w Nowogrodźcu

Koncert pieśni patriotycznych zabrzmiał w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie – od najmłodszych z klas 1-3, po gimnazjalistów kończących n... Czytaj więcej..

Wiadomości
4131

Informacja Burmistrza Nowogrodźca o prowadzeniu postępowania z udziałem społeczeństwa

              Na podstawie art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, Czytaj więcej..

Wiadomości
3957

Informacja Burmistrza Nowogrodźca o prowadzeniu postępowania z udziałem społeczeństwa

             Na podstawie art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udzia Czytaj więcej..

Informacje
6904

Dofinansowanie dla pracodawców

  Dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych pracowników przysługującym pracodawcom, którzy zawarli z młodocianymi pracownikami umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego (nauki zawodu Czytaj więcej..

Wiadomości
3763

100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI

Zapraszamy Państwa do oglądania wystawy z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na I piętrze budynku Urzędu Miejskiego w Nowogrodźcu można podziwiać prace wykonane przez dzieci Czytaj więcej..

Wiadomości
4222

Informacja dla pacjentów SP ZOZ w Nowogrodźcu

Samodzielny Publiczny  Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu informuje, że w związku z ustanowieniem dnia 12 listopada 2018 r. dniem wolnym od pracy, zamknięte będą przychodnie podstawowej Czytaj więcej..

Wiadomości
3804

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 26 października 2018r.

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego o wydaniu decyzji Nr I-Pe-38/18. ... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 30 z 32