Archiwum wiadomości

Styczeń 2019

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 23 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
4679

Raport z wyborów Sołtysów, Zastępców Sołtysów i Rad Sołeckich

RAPORT z wyborów Sołtysów, Zastępców Sołtysów oraz Rad Sołeckich przeprowadzonych w dniu 27 stycznia 2019 r. w sołectwach w Gminie i Mieście Nowogrodziec Wybory odbyły się w 13 sołectwach na tereni... Czytaj więcej..

Wiadomości
3982

Bezpłatne szkolenie

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie "Nowe kwalifikacje szansą na zatrudnienie”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Fundusz Czytaj więcej..

Wiadomości
3545

Schronisko dla Bezdomnych Mężczyzn - międzygminne porozumienie

Dnia 22 stycznia 2019 roku w Schronisku dla Osób Bezdomnych w Bolesławcu zostało podpisane porozumienie międzygminne w sprawie powierzenia Gminie Miejskiej Bolesławiec zadania publicznego z zakresu po... Czytaj więcej..

Wiadomości
4408

List Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Komendanta Głównego Policji do rodziców

Specjalny list skierowali do rodziców i opiekunów Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas oraz Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk. Przedstawili w nim obecnie obowiązujące rozwiązania praw Czytaj więcej..

Wiadomości
3768

Cheerleaders Wrocław w Nowogrodźcu

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca odbędzie się 3 lutego br. o godzinie 14.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu. W trakcie zawod... Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
3801

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 16 stycznia 2019r.

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 16 stycznia 2019r. Czytaj więcej..

Wiadomości
3770

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca

Serdecznie zapraszamy na Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. Zawody odbędą się 3 lutego br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu. P... Czytaj więcej..

Wiadomości
3544

Burmistrz Nowogrodźca ogłasza otwarty konkurs ofert

BURMISTRZ NOWOGRODŹCA   działający na podstawie art.13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity: Dz. U. 2018, poz. 450, ze zm.) ... Czytaj więcej..

Wiadomości
4432

Ferie zimowe 2019

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na warsztaty podczas ferii zimowych, które odbędą się w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu! Zajęcia są bezpłatne!  Czytaj więcej..

Wiadomości
4146

Likwidacja Sołectwa Nowogrodziec ?

Podczas V Sesji Rady Miejskiej w Nowogrodźcu, która odbyła się w dniu 15 stycznia 2019 roku w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu, została podjęta uchwała dotycząca konsultacji w s... Czytaj więcej..

Wiadomości
4125

Oddychamy lepiej

  W Nowogrodźcu jest prowadzony monitoring poziomu zanieczyszczenia powietrza. Na budynku Urzędu Miejskiego został zainstalowany czujnik mierzący w sposób ciągły zawartość pyłów – PM 10 i PM 2,5 Czytaj więcej..

Wiadomości
3687

Kadencja Sołtysów

Dobiega końca kadencja obecnie urzędujących Sołtysów w gminie Nowogrodziec. W związku z tym, dnia 15 stycznia 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu miało miejsce spotkanie Sołtysów z terenu g Czytaj więcej..

Wiadomości
4069

Pomoc de minimis w rolnictwie

Dnia 7 listopada 2018 roku Polska wyczerpała limit pomocy de minimis w rolnictwie przyznaną na lata 2016-2018. W sprawie wykorzystania limitu pomocy de minimis, resort rolnictwa poinformował, że zgod... Czytaj więcej..

Wiadomości
3211

Konsultacje w sprawie zniesienia Sołectwa Nowogrodziec

INFORMACJA Przewodniczący Zebrania informuje, że podczas zebrania wiejskiego Sołectwa Nowogrodziec zarządzonego na dzień 27 stycznia 2019 r. na godz. 16:30 zgodnie z Uchwałą nr V/29/19 Rady Mie Czytaj więcej..

Wiadomości
3815

Odpowiedzialny budżet na 2019 rok

W dniu 15 stycznia 2019 roku w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu odbyła się V Sesja Rady Miejskiej, której głównym punktem porządku obrad było rozpatrzenie i podjęcie uchwały w Czytaj więcej..

Wiadomości
4258

Wybory Sołtysów na nową kadencję

27 stycznia 2019 r. w Gminie Nowogrodziec odbedą się wybory Sołtysów, ich Zastępców oraz Rad Sołeckich   Zgodnie z Uchwałą Nr V/28/19 Rady Miejskiej w Nowogrodźcu z dnia 15 stycznia 2019 r. Czytaj więcej..

Wiadomości
3478

Przypominamy zasady prawidłowej segregacji odpadów

Szanowni Mieszkańcy !  Mając na uwadze Gospodarkę Odpadami Komunalnymi Gminy Nowogrodziec przypominamy o kilku zasadach ich segregacji: Na obszarach zabudowy jednorodzinnej segregacja pro Czytaj więcej..

Wiadomości
3372

Koncert "Po kolędzie"

Serdecznie zapraszamy na koncert wokalno-instrumentalny, który odbędzie się 27 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 w Kościele pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Nowogrodźcu!... Czytaj więcej..

Wiadomości
3179

Nie żyje Paweł Adamowicz, Prezydent Gdańska

Ze smutkiem i głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Pawła Adamowicza, Prezydenta Gdańska, Samorządowca. Wyrazy współczucia kierujemy do Rodziny i Najbliższych. Cześć i chwała jego pa Czytaj więcej..

Wiadomości
4023

Muzeum Regionalne w Nowogrodźcu

Staraniem Mieszkańca Nowogrodźca Pana Piotra Nieratki powstaje przy ulicy Kamiennej 3 Muzeum Regionalne w Nowogrodźcu. Aktualnie Muzeum jest w fazie organizacji.   Placówka Muzealna ma na celu ... Czytaj więcej..

Wiadomości
3839

Orszak Trzech Króli w Nowogrodźcu

Dzień Objawienia Pańskiego, Święto Epifanii, potocznie nazywane w Polsce Świętem Trzech Króli, stanowi ważny punkt w kalendarzu liturgicznym – należy do jednych z pierwszych świąt, które ustanowił K Czytaj więcej..

Wiadomości
5879

Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

Informujemy, że w dniu 15 stycznia 2019 roku o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu, ul. Rynek 20, odbędzie się V Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu.Por... Czytaj więcej..

Wiadomości
3859

Warsztaty pisania bajki w Bibliotece Miejskiej w Nowogrodźcu

W GCKiS Bibliotece Miejskiej w Nowogrodźcu odbyły się warsztaty „Piszemy razem bajkę”, które poprowadziła znana autorka książek Pani Małgorzata Warda. W warsztatach wzięły udział dzieci z I i II klas... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 23 z 23