Archiwum wiadomości

Luty 2019

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 11 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
5440

Będzie renowacja zabytkowej wieży

Wieża widokowa w Nowogrodźcu to jeden z głównych zabytków Gminy i Miasta Nowogrodziec. W bieżącym roku zaplanowana jest renowacja tego zabytkowego obiektu, który przez wiele lat „czekał w kolejce”. ... Czytaj więcej..

Wiadomości
4787

Pomóż nam zwyciężyć!

Do Mieszkańców naszej Gminy zwrócił się z apelem Pan Krzysztof Kaczmarek, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi: Pomóż nam zwyciężyć! Pomóż nam zdobyć ze... Czytaj więcej..

Wiadomości
4740

Turniej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca

W minioną sobotę, 16 lutego 2019 roku o godzinie 9.00, odbył się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu Halowy Turniej Piłki Nożnej ORLIKÓW o Puchar Burmistrz Czytaj więcej..

Wiadomości
5348

Informacja Burmistrza Nowogrodźca

Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Państwo, podjąłem decyzję o zakończeniu współpracy z Panem Dariuszem Jancelewiczem - Zastępcą Burmistrza Nowogrodźca. Nowa kadencja, nowe wyzwania zobowiązują do innych d... Czytaj więcej..

Wiadomości
5194

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Komunikat Prokurator Rejonowy w Bolesławcu informuje, że w ramach obchodów Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw prokuratorzy Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu oraz przedstawiciele podmiotów zajmujący... Czytaj więcej..

Wiadomości
5981

Informacja w sprawie mostu na rzece KWISIE

Zaniepokojonym kierowcom informacja w sprawie mostu na rzece KWISIE. Czytaj więcej..

Wiadomości
5155

W trosce o Mieszkańców gminy

W trosce o Mieszkańców Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich zabiegał czynnie o realizację zadań inwestycyjno-remontowych dróg powiatowych leżących na terenie gminy Nowogrodziec. Zadania te stano Czytaj więcej..

Wiadomości
5607

PIAST WYKROTY Z PUCHAREM BURMISTRZA NOWOGRODŹCA

Emocje, walka do końca, tego nie zabrakło podczas 22 Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. Jest to jedna z nielicznych imprez sportowych o tak długiej historii w naszej gmini... Czytaj więcej..

Wiadomości
5580

Uwaga Rodzice!

              Zarządzenie Nr 14/2019 Burmistrza Nowogrodźca z dnia 28 stycznia 2019 roku w sprawie ustalenia harmonogramu czynności oraz terminów przeprowadzania Czytaj więcej..

Wiadomości
3175

111

  CHEERLEADERS WROCŁAW WYSTĄPIŁY W NOWOGRODŹCU3 grudnia grupa taneczna Cheerleaders Wrocław zaprezentowała się podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. Panie zapre Czytaj więcej..

Wiadomości
5494

Wspólna inwestycja

Mieszkańcy miejscowości Gierałtów i Czerna oraz Parzyc i wsi Kierżno od wielu lat czynnie zabiegali o naprawę dróg powiatowych relacji Gierałtów – Czerna oraz Parzyce – Kierżno. Modernizacja powyższy... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 11 z 11