Archiwum wiadomości

Marzec 2019

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 15 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
3334

Wiadomości
3504

DSDiK remontuje mosty

>>>Relacja TV Łużyce pt. DSDiK remontuje mosty<<< To informacja, na którą z niecierpliwością czekają mieszkańcy Nowogrodźca i ci, którzy przejeżdżają codziennie przez miasto. Chod Czytaj więcej..

Wiadomości
5104

Zbliżeniowe Kino VISA w Nowogrodźcu!

Już 4 kwietnia 2019 roku zapraszamy Państwa na "Zbliżeniowe Kino VISA"!   Gramy: "Corgi. Psiak Królowej", "Kurier", "Całe szczęście" oraz "Kobiety Mafii 2".   Zapraszamy do Centrum Kultu... Czytaj więcej..

Wiadomości
3753

VIII Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie

Serdecznie zapraszamy na VIII Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie!                               Źr... Czytaj więcej..

Wiadomości
3408

ZUMBA MARATON!

ZUMBA MARATON! ZAPRASZAMY SERDECZNIE!... Czytaj więcej..

Wiadomości
3235

Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczo-Turystyczny

Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczo-Turystyczny „Poznajemy Ojcowiznę” od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem w polskich szkołach. Uczniowie mają możliwość badania historii swoich rodzin, a tak Czytaj więcej..

Wiadomości
3312

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH zaprasza na indywidualne konsultacje nt. MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA ŚRODKÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ w ramach: MOBILNEGO PUNKTU INFORMACYJNEG Czytaj więcej..

Wiadomości
2612

Apel Burmistrza Nowogrodźca

Drodzy Mieszkańcy!           W związku z nasilającymi się przypadkami gromadzenia odpadów, w tym odpadów stwarzających zagrożenie dla życia, zdrowia ludzi i zwierząt oraz śro... Czytaj więcej..

Wiadomości
3341

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Dziś, 11 marca, obchodzimy Dzień Sołtysa. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa pragnę gorąco podziękować wszystkim Sołtysom i Radom Sołeckim z terenu gminy Nowogrodziec za ich codzienny trud i zaanga... Czytaj więcej..

Wiadomości
3281

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet

Szanowne Panie, pragnę serdecznie podziękować w tym wyjątkowym dniu wszystkim Paniom za to, że jesteście. Wasza kreatywność, troska o innych, wiedza, poświęcenie, ale przede wszystkim spokój i miłość,... Czytaj więcej..

Wiadomości
3363

Niższe dotacje

Rada Miejska w Nowogrodźcu uchwaliła w budżecie mniejsze środki na sport na podstawie opinii Komisji Oświaty i Spraw Społecznych, którą kieruje Artur Kozioł z Klubu Radnych „Skutecznie i Razem”. W ro... Czytaj więcej..

Wiadomości
3158

Na zawsze w pamięci

1 marca obchodzono Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, którzy po latach zapomnienia wrócili do szerokiej świadomości historycznej Polaków. Polskie powojenne podziemie niepodległościowe i a Czytaj więcej..

Wiadomości
3967

Skutecznie i razem nieobecni – ze 100 dni nowej kadencji

                 >>>Transmisja - VII sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu<<< W dniu 20 listopada 2018 roku w Domu Kultury PROMYK w N Czytaj więcej..

Wiadomości
4256

Człowiek jest problemem ?

                >>>Transmisja - VII sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu<<< Podczas V Sesji Rady Miejskiej w Nowogrodźcu, która odbyła si Czytaj więcej..

Wiadomości
3542

Znad Wilii, znad Odry

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu we współpracy ze Stowarzyszeniem Solidarni Razem rozpoczęła realizację dwuletniego projektu „Rodzina polonijna. Współpraca szkół funkcjonujący Czytaj więcej..

Wyników 1 - 15 z 15