Archiwum wiadomości

Czewiec 2019

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 21 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
4056

Harmonogramy wywozu odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowogrodziec

Szanowni Mieszkańcy, przedstawiamy poniżej harmonogramy wywozu odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowogrodziec obowiązujące w okresie od lipca 2019 roku do czerwca 2020 roku. >>>Harmon Czytaj więcej..

Wiadomości
3002

XI Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

Informujemy, że w dniu 24 czerwca 2019 r. o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu, ul. Rynek 20, odbędzie się XI Sesja Rady Miejskiej w Nowogro... Czytaj więcej..

Wiadomości
3663

RIO o wniosku Komisji Rewizyjnej

Pan Tadeusz Karasiewicz – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej uchwałą z dnia 23 maja 2019 roku wystąpił do RIO o opinię w sprawie wniosku o nieudzielenie absolutorium Robertowi Relichowi, Burmistrzowi Czytaj więcej..

Wiadomości
3108

O nas samych i naszej Gminie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z treścią wywiadu z Burmistrzem Nowogrodźca Robertem Relichem. Wywiad został przeprowadzony przez Pana Bernarda Łętowskiego, reprezentującego Serwis Bolesławi... Czytaj więcej..

Wiadomości
2858

Prace Społecznie Użyteczne w Gminie Nowogrodziec

Gmina Nowogrodziec realizuje wzorem lat ubiegłych projekt - Prace Społecznie Użyteczne. Te prace organizowane są przez gminę w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej na rzecz społeczności ... Czytaj więcej..

Wiadomości
3081

X Święto Kresowe w Gierałtowie

W ubiegłą niedzielę,15 czerwca, odbyło się X Święto Kresowe upamiętniające 73. rocznicę przesiedleń z Kresów Wschodnich. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym pw. Św. Antoniego... Czytaj więcej..

Wiadomości
3059

Ogłoszenia o naborze

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania – Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalne... Czytaj więcej..

Wiadomości
3234

Nieodpłatna pomoc prawna w Powiecie Bolesławieckim

Uprzejmie informujemy, że na terenie Powiatu Bolesławieckiego są prowadzone punkty nieodpłatnej pomocy prawnej. Z pomocy prawnej można skorzystać w punktach: I. Punkty prowadzone przez Powiat 1. Pu... Czytaj więcej..

Wiadomości
2933

FREKWENCJA RADNYCH RADY MIEJSKIEJ NA POSIEDZENIACH RADY – SESJACH I KOMISJACH

Przedstawiamy Państwu zestawienie nieobecności na posiedeniach Rady Miejskiej w Nowogrodźcu od początku obecnej kadencji do dnia 4 czerwca 2019 roku. Czytaj więcej..

Wiadomości
2959

Zakończono kompleksową termomodernizację budynków użyteczności publicznej w Nowogrodźcu

Gmina Nowogrodziec oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu zakończyły wspólne przedsięwzięcie pod nazwą „Termomodernizacja budynków przy ul. Asnyka 53-55”. Burmistrz Nowo Czytaj więcej..

Wiadomości
2894

REKOMENDACJE DZIAŁAŃ W ZWIĄZKU Z UPAŁAMI

Temperatury powietrza w całej Polsce wyniosą w najbliższych dniach od 30°C do 36°C. Takie upały mogą być zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzi. IMGW wydał ostrzeżenia 2 i 3 stopnia dla większości woj... Czytaj więcej..

Wiadomości
2736

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowogrodźcu

PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH ZAPRASZA  na indywidualne konsultacje nt. MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA ŚRODKÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ w ramach MOBILNEGO PUNKTU INFORMACYJNEGO&nbs... Czytaj więcej..

Wiadomości
2695

Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawione zostaną możliwości pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową o Czytaj więcej..

Wiadomości
3137

Na tapecie – Jacek Ruchała, prezes Hydro-Tech

Ponad 150 milionów złotych to łączne nakłady inwestycyjne, związane z porządkowaniem gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Nowogrodziec, w tym prawie 77 milionów złotych zostało pozyskanych z zewnątrz.&... Czytaj więcej..

Wiadomości
3449

Budowa kanalizacji sanitarnej w Wykrotach

30 maja 2019 roku odbyła się uroczystość podpisania umowy „Projektowanie i roboty budowlane dla zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Wykrotach wraz z przyłączami”, realizowanego w formule za Czytaj więcej..

Wiadomości
2923

Wspieranie państw bałkańskich przed akcesją do UE

Na zaproszenie Pana Jerzego Kwiecińskiego, Ministra Inwestycji i Rozwoju, Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich wziął udział w trwającym aktualnie w Rzeszowie Forum Miast i Regionów „Inwesty Czytaj więcej..

Wiadomości
3852

Nowe lokale socjalne

W najbliższym czasie w Nowogrodźcu kilkanaście rodzin otrzyma klucze do zupełnie nowych, świeżych, pięknie wykończonych mieszkań socjalnych. Potrzeby na takie mieszkania są wciąż bardzo duże, a gmin Czytaj więcej..

Wiadomości
3802

Absolutoryjne VETO

       Komisja Rewizyjna na posiedzeniu dnia 23 maja 2019 r. dokonała oceny sprawozdania finansowego z wykonania Budżetu Gminy i Miasta Nowogrodziec za 2018 r. przedł Czytaj więcej..

Wiadomości
3000

Medal 100-lecie Polskiego Czerwonego Krzyża

Z przyjemnością informujemy, że Urząd Miejski w Nowogrodźcu otrzymał medal 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża za wieloletnie efektywne wsparcie Polskiego Czerwonego Krzyża. Polski Czerwony Krzyż (... Czytaj więcej..

Wiadomości
2991

Burmistrz Nowogrodźca przedstawia Raport o stanie Gminy

Szanowni Mieszkańcy naszej Gminy i Miasta Nowogrodziec          Pierwszy raz w historii lokalnej społeczności przedstawiam Raport o stanie gminy. Jest to do... Czytaj więcej..

Wiadomości
3050

Podziękowania dla Burmistrza Nowogrodźca

Z okazji jubileuszu 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Pani Jadwiga Bobek, wielpletni Prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci - Oddział Miejski w Bolesławcu, doceniła pomoc i wsparcie, któ... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 21 z 21