Archiwum wiadomości

Lipiec 2019

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 29 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
4443

Kandydatka na ławnika sądu

Na Sesji Rady Miejskiej w Nowogrodźcu uchwałą nr XIII/91/19 z dnia 22 lipca 2019 roku Radni powołali zespół w następującym składzie: Mirosław Mielnik, Brygida Folęga i Kamil Różnicki, w celu przedst Czytaj więcej..

Wiadomości
4467

Gmina Nowogrodziec liderem

Ile pieniędzy unijnych pozyskała Gmina Nowogrodziec na realizację inwestycji? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego wartość zawartych umów na realizację projektów unijnych w naszej g Czytaj więcej..

Wiadomości
4125

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje do publicznej wiadomości Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 10 lipca 2019 roku.         Czytaj więcej..

Wiadomości
5008

VII Jarmark Garncarski Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą - 16-18 sierpnia w Nowogrodźcu

VII Jarmark Garncarski Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą -  już w dniach 16-18 sierpnia br. w Nowogrodźcu! >>>Regulamin imprezy VII Jarmark Garncarski Wielki Garniec z Nowogrod Czytaj więcej..

Wiadomości
3908

Prace Społecznie Użyteczne w Gminie Nowogrodziec

Gmina Nowogrodziec kontynuuje realizację programu Prace Społecznie Użyteczne. Zgodnie z planem, ustalonym z Burmistrzem Nowogrodźca Robertem Relichem, Strażą Miejską oraz Sołtysami z poszczególnych Czytaj więcej..

Wiadomości
3727

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje do publicznej wiadomości Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 8 lipca 2019 roku. Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego   & Czytaj więcej..

Wiadomości
4554

Rewitalizacja płyty rynku w Nowogrodźcu

Projekt pn. „Rewitalizacja płyty ul. Rynek i ul. Kościuszki w Nowogrodźcu” polegał na odnowieniu zdegradowanej infrastruktury ścisłego miasta Nowogrodziec poprzez kompleksową przebudowę ulicy Rynek Czytaj więcej..

Wiadomości
4574

Nowogrodziec - nasze piękne miasto!

Prezentujemy Nowogrodziec z innej perspektywy niż ta, którą widzimy zabiegani na co dzień.  Możemy dzisiaj podziwiać nasze Miasto widziane z lotu ptaka.  To Miasto jest naprawdę piękne! Ko... Czytaj więcej..

Urząd Miasta
27984

Ochrona danych

Szanowni Państwo, W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych o... Czytaj więcej..

Wiadomości
4310

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

>>>Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 10 lipca 2019<<< Czytaj więcej..

Wiadomości
4786

Gmina Nowogrodziec włączyła się w obsługę rządowego Programu Czyste Powietrze

Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca, podpisał podczas uroczystego spotkania w siedzibie WFOŚiGW we Wrocławiu porozumienie w sprawie wsparcia działań w realizacji Programu Czyste Powietrze na obsz Czytaj więcej..

Wiadomości
4914

Gazyfikacja gminy - Ankieta

Szanowni Państwo!Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podjął starania związane z doprowadzeniem gazu ziemnego do sołectw gminy Nowogrodziec. W związku z powyższym przeprowadza rozeznanie odnośnie ilo Czytaj więcej..

Wiadomości
4849

Komunikat Burmistrza Nowogrodźca - Susza Rolnicza na terenie Gminy Nowogrodziec

Informujemy Rolników, których uprawy polowe zostały uszkodzone przez suszę, o możliwości wnioskowania o oszacowanie strat.W szóstym okresie raportowania, tj. od 11 maja do 10 lipca 2019 roku, stwier Czytaj więcej..

Wiadomości
4919

Pečenica 2019

Gościszów po raz 24. zaprosił do Parku Dworskiego na Święto Pečenicy. Tradycję, którą kultywują Mieszkańcy, przywieźli reemigranci, ich przodkowie, z terenów byłej Jugosławii. Prosiak pieczony nad... Czytaj więcej..

Wiadomości
4577

Pierwsze pół godziny bezpłatne

        Szanowni Mieszkańcy! Przypominamy Państwu, że zgodnie z projektem dotyczącym Rewitalizacji Płyty Rynku w Nowogrodźcu na ul. Rynek oraz na placu przy ul. Kościuszki, Czytaj więcej..

Wiadomości
4464

Święto Pieczenicy w Gościszowie

Za nami XVIII edycja Święta Pieczenicy w Gościszowie. Na Mieszkańców i Gości naszej gminy czekała moc atrakcji oraz niespodzianek. Na terenie Parku Dworskiego można było odwiedzić wiele stoisk pr... Czytaj więcej..

Wiadomości
4426

Dwie gruntowe drogi do pól

Dwie gruntowe drogi do pól na terenie gminy Nowogrodziec - jedna o długości 150 m, a druga ponad 700 metrów, będą miały niebawem porządną nawierzchnię.  Urząd Miejski w Nowogrodźcu otrzymał dota... Czytaj więcej..

Wiadomości
3879

II otwarty konkurs ofert - NGO

BURMISTRZ NOWOGRODŹCA działający na podstawie art.13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz. 668, ze zm.) oraz Pro... Czytaj więcej..

Wiadomości
4262

Ciekawa praca w urzędzie

Aktualnie w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu trwa nabór na stanowisko informatyka. Gwaratnujemy: umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie na etapie wdrażania do pracy, zarobk Czytaj więcej..

Wiadomości
6490

VII Jarmark Garncarski Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą - zapraszamy!

VII Jarmark Garncarski Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą - zapraszamy serdecznie! Więcej informacji na stronie www.gckis.nowogrodziec.pl Czytaj więcej..

Wiadomości
3982

Mobilny Punkt Informacyjny

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na konsultacje.... Czytaj więcej..

Wiadomości
4530

Gazyfikacja gminy

Temat gazyfikacji Gminy Nowogrodziec będzie tematem poruszanym podczas spotkań z Mieszkańcami w każdej z miejscowości gminy. Pierwsze spotkania już w środę 10 lipca w Nowej Wsi i Zebrzydowej. >&... Czytaj więcej..

Wiadomości
4180

Zebrania Otwarte w sprawie gazyfikacji Gminy Nowogrodziec

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Gminy Nowogrodziec na Zebrania Otwarte dotyczące perspektyw i możliwości gazyfikacji naszej gminy. Spotkania będą miały charakter informacyjno-rozpoznawc Czytaj więcej..

Wiadomości
4196

Nowe punkty świetlne w Gminie Nowogrodziec

                           W Gminie Nowogrodziec powstanie 60 punktów świetlnych w miejscach, gdzie ich do tej pory n Czytaj więcej..

Wiadomości
5991

Pečenica w Gościszowie

Zapraszamy serdecznie na święto "Pečenica w Gościszowie"! >>>Zapowiedź "Pečenicy w Gościszowie" - TV Łużyce<<<... Czytaj więcej..

Wiadomości
4052

Wakacyjny konkurs literacki "Cała pawda o czytaniu"

Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu zaprasza dzieci z terenu Gminy i Miasta Nowogrodziec do udziału w konkursie literackim "Cała pawda o czytaniu". Czytasz książki podczas wakacji? Jeśli Czytaj więcej..

Wiadomości
4429

Sesja do powtórki ?

  Po czerwcowej sesji w Nowogrodźcu poszła w świat informacja, że Burmistrz Nowogrodźca jest bez wotum zaufania oraz bez absolutorium. Okazuje się jednak, że sprawa jest bardziej skomplikowana Czytaj więcej..

Wiadomości
4337

Nowe formularze podatków i opłat lokalnych

Od 1 lipca 2019 roku obowiązują nowe, określone przez Ministerstwo Finansów i ujednolicone dla całego kraju druki deklaracji oraz informacji dotyczących podatków: od nieruchomości, rolnego i leśnego w... Czytaj więcej..

Wiadomości
4159

Zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu DK94 - Wykroty

  Szanowni Państwo, przekazujemy informację, otrzymaną od wykonawcy robót firmy DOLKOM Sp. z o.o. dotyczącą awaryjnego zamknięcia przejazdu kolejowego w ciągu DK94 - Wykroty - w noc Czytaj więcej..

Wyników 1 - 29 z 29