Archiwum wiadomości

Sierpień 2019

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 12 artykułów podzielonych na miesiące i lata.

Wiadomości
2540

Przeżyjmy to jeszcze raz - Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu!

Przeżyjmy to jeszcze raz! >>>VII Jarmark Garncarski Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą!<<< Stoiska pełne pysznych smakołyków i słodkości z różnych stron świata, Międzyna Czytaj więcej..

Wiadomości
2334

II Gminny Festiwal Sportu w Nowogrodźcu

W niedzielę, 18 sierpnia 2019 roku, w ramach obchodów VII Jarmarku Garncarskiego Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą, na Stadionie Miejskim w Nowogrodźcu odbył się Gminny Festiwal Sportu. Gości Czytaj więcej..

Wiadomości
2656

Drugi Dzień VII Jarmarku Garncarskiego w Nowogrodźcu

W drugim dniu obchodów VII Jarmarku Garncarskiego Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą, wszystkich Mieszkańców i Gości naszej gminy powitał Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich, za Czytaj więcej..

Wiadomości
2570

Spotkajmy się na Festiwalu Sportu!

Jutro, 18 sierpnia, odbędzie się Gminny Festiwal Sportu zorganizowany w ramach obchodów imprezy VII Jarmarku Garncarskiego Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą. Festiwal Sportu odbędzie s... Czytaj więcej..

Wiadomości
2714

Burmistrz Nowogrodzca zaprasza do wspólnego świętowania!

Do wspólnego świętowania VII Jarmarku Garncarskiego Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą serdecznie zaprasza Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca!  Dzisiaj, 17 sie Czytaj więcej..

Wiadomości
6515

VII Jarmark Garncarski Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą - zapraszamy!

Zapraszamy serdecznie  Mieszkańców i Gości naszej gminy  w dniach 16-18 sierpnia 2019 roku (scena letnia, ul. Łużycka w Nowogrodźcu) na święto  VII Jarmark Garncarski Wielk Czytaj więcej..

Wiadomości
2387

Gminny Festiwal Sportu w Nowogrodźcu

18 sierpnia 2019 roku w ramach Jarmarku Garncarskiego odbędzie się po raz drugi Gminny Festiwal Sportu. Impreza będzie miała swoje miejsce na Stadionie Miejskim w Nowogrodźcu, a jej początek zaplanowa Czytaj więcej..

Wiadomości
3078

NOWOGRODZIEC - NASZE PIĘKNE MIASTO!

Szanowni Państwo, prezentujemy dzisiaj kilka ujęć naszego Miasta widzianego z lotu ptaka.  Kochamy je, bo Nasze Miasto jest piękne! Więcej zdjęć - na naszym Fanpage'u Czytaj więcej..

Wiadomości
2610

Realizacja na terenie Gminy Nowogrodziec projektu „Szkolny Klub Sportowy”

W 2019 roku została zawarta umowa pomiędzy Dolnośląską Federacją Sportu jako operatorem Wojewódzkim programu Ministerstwa Sportu i Turystyki, reprezentowaną przez Pana Arkadiusza Zagrodnik – Prezesa Czytaj więcej..

Wiadomości
2544

Wnioski na nowy okres świadczeniowy 2019/2020

Informujemy uprzejmie, iż Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu przystąpił do wydawania aktualnych druków oraz przyjmowania wniosków na n/w świadczenia na okres Czytaj więcej..

Wiadomości
2304

Rządowy program „Aktywna tablica” w Gminie Nowogrodziec

  Już po raz drugi Gmina Nowogrodziec zawarła umowę z Wojewodą Dolnośląskim na udzielenie wsparcia finansowego w formie dotacji na realizację programu „Aktywna tablica”.       Czytaj więcej..

Wyników 1 - 12 z 12