Archiwum wiadomości

Wrzesień 2019

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 17 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
4219

Uwaga na oszustów! Komunikat Policji

W związku z odnotowanymi w ostatnim czasie na terenie Gminy i Miasta Nowogrodziec próbami wyłudzeń znacznych kwot pieniężnych, Komisariat Policji w Nowogrodźcu przekazuje komunikat:   Czytaj więcej..

Wiadomości
2112

Prace Społecznie Użyteczne w Gminie Nowogrodziec

Gmina Nowogrodziec kontynuuje realizację programu Prace Społecznie Użyteczne. Zgodnie z planem, ustalonym z Burmistrzem Nowogrodźca Robertem Relichem, Strażą Miejską oraz Sołtysami z poszczególnych so... Czytaj więcej..

Wiadomości
2106

Informator Gminny „Kurier Nowogrodźca"

Informujemy, że w Gminie Nowogrodziec jest wydawany co miesiąc Informator Gminny „Kurier Nowogrodźca", w którym chcemy rzetelnie informować Państwa o wydarzeniach ważnych i interesujących dla życia na... Czytaj więcej..

Wiadomości
5385

Nabór wniosków - Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie

    Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania – Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałani Czytaj więcej..

Wiadomości
2260

Konferencja "Rodzina bez Przemocy"

Dom rodzinny kojarzy się z bezpiecznym i ciepłym ogniskiem domowym, chroniącym przed zagrożeniami zewnętrznego świata. Jednak dla wielu to miejsce cierpienia, zagrożenia, poniżenia, lęku, bezradnośc Czytaj więcej..

Wiadomości
2415

XX Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół

Tradycyjnie w pierwszą sobotę września pielgrzymowały do Krzeszowa osoby niepełnosprawne i ich przyjaciele. Była to już XX Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół do Sanktuarium Matki Boż... Czytaj więcej..

Wiadomości
4050

XV Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

Informujemy, że w dniu 25 września 2019 r. o godz. 9:30 w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu ul. Rynek 20 odbędzie się XV Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu   *******... Czytaj więcej..

Wiadomości
3226

Park w Wykrotach odzyska swoją dawną świetność!

W dniu 11 września br. Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę dotyczącą wsparcia realizacji zadania publicznego pt. „Rewitalizacja zabytkowego Parku w Wykrotach” ze Stowarzyszeniem Integ Czytaj więcej..

Wiadomości
2726

JESIENNA ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Urząd Miejski w Nowogrodźcu informuje, że w okresie jesiennym na terenie każdej miejscowości Gminy Nowogrodziec Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Lubaniu przeprowadzi zbiórki odpadó Czytaj więcej..

Wiadomości
2271

Zawiadomienie o głosowaniu - budżet obywatelski

Na podstawie § 18 załącznika nr 1 do uchwały nr VII/41/19 Rady Miejskiej w Nowogrodźcu z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie przeprowadzenia na terenie Gminy i Miasta Nowogrodziec konsultacji społecznych... Czytaj więcej..

Wiadomości
2315

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

2 września o godz. 9.00 znów zabrzmiał pierwszy dzwonek obwieszczający nowy rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym. Z okazji inauguracji roku szkol Czytaj więcej..

Wiadomości
2668

Budżet obywatelski - lista projektów

>>Lista zweryfikowanych i zaopiniowanych projektów budżetu Obywatelskiego na 2020 rok<<   Czytaj więcej..

Wiadomości
2987

Wojewoda wygasił mandat radnego Krzysztofa Durdy

        Urząd Miejski w Nowogrodźcu informuje, że Zarządzeniem Zastępczym Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak wygasił mandat radnego Rady Miejskiej w Nowogrodźcu – p. Czytaj więcej..

Wiadomości
2613

Będzie szybciej i bezpieczniej

W dniu 4 września 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Legnicy Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich odebrał od Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka promesę na realizację inwestycji drogowej pn. „Prz Czytaj więcej..

Wiadomości
3437

Zapraszamy na XXIV Święto Chleba w Milikowie!

Zapraszamy serdecznie na XXIV Święto Chleba, które odbędzie się 8 września w Milikowie!... Czytaj więcej..

Wiadomości
2802

Dożynki gminne w Parzycach

W minioną niedzielę, 1 września mieszkańcy gminy Nowogrodziec podziękowali za zebrane plony podczas dożynek gminnych w Parzycach. Zgodnie z tradycją uroczystość rozpoczęła się od dziękczynnej Msz Czytaj więcej..

Wiadomości
2134

Fundusze Europejskie - spotkanie informacyjne

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE)  w Jeleniej Górze  zaprasza 5 września 2019 r. na bezpłatne spotkanie informacyjne nt „Projekty w ramach programów współpracy transgranicznej ... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 17 z 17