Archiwum wiadomości

Styczeń 2020

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 21 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
2079

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

BURMISTRZ NOWOGRODŹCA działający na podstawie art.13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz. 688, ze zm.) oraz Pro... Czytaj więcej..

Wiadomości
2245

"Znad Wilii, znad Odry" – wizyta dzieci z Litwy

W dniach 13 i 14 stycznia br. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu gościła grupę 10 uczniów polskiej szkoły im. Longina Komołowskiego z Połuknia (Litwa). Wizyta była organizowana Czytaj więcej..

Wiadomości
2079

XX Spotkanie Opłatkowe osób niepełnosprawnych

W sobotę, 25 stycznia 2020 roku, w sali I Licem Ogólnokształcącego w Bolesławcu odbyło się jubileuszowe XX Spotkanie Opłatkowe osób niepełnosprawnych z Księdzem Biskupem Markiem Mendykiem. W spotkani... Czytaj więcej..

Wiadomości
1955

Zakończyła się akcja saperów przy Wieży widokowej w Nowogrodźcu

Akcja wydobycia i neutralizacji niewybuchu z czasów II wojny światowej, rozpoczęła się w dniu dzisiejszym, 24 stycznia o godzinie 11.00 przy wieży widokowej w Nowogrodźcu. Działania zaangażowanych s Czytaj więcej..

Wiadomości
1930

Komunikat Burmistrza Nowogrodźca - odwołanie ewakuacji

Komunikat Burmistrza Nowogrodźca nr 2/2020z dnia 24 stycznia 2020r. W związku z zakończonymi działaniami służb zabezpieczających, dotyczącymi zagrożenia po znalezieniu niewybuchu w dniu 23.01.2020r. ... Czytaj więcej..

Wiadomości
5904

UWAGA! WAŻNE! Komunikat Burmistrza Nowogrodźca!

W związku z zaistniałym zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzi, spowodowanym znalezionym niewybuchem z okresu II wojny światowej na placu przy wieży widokowej w Nowogrodźcu, zarządzam ewakuację wszys Czytaj więcej..

Wiadomości
2056

Pomagajmy i nie osądzajmy!

W dniu 21 stycznia 2020 roku Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca, wraz z przedstawicielami samorządów gmin z terenu powiatu bolesławieckiego, podpisał umowę dotyczącą wspólnego finansowania Schronisk... Czytaj więcej..

Wiadomości
1925

W trosce o rodzinę

Pierwszą organizacją, która rozpoczęła swoją działalność w nowogrodzieckim inkubatorze przedsiębiorczości w budynku byłego zakładu INCO-VERITAS przy ul. Lubańskiej, jest Fundacja Blisko Domu. Fundac Czytaj więcej..

Wiadomości
2062

III SP w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu

„Jaki jest Pana ulubiony kolor? Czy umie Pan grać w gumę? Jakie ma Pan hobby? A jak Pan ma na imię?...” Jesteśmy prawie pewni, że takich pytań Pan Robert Relich – Burmistrz Nowogrodźca się nie sp Czytaj więcej..

Wiadomości
3019

Gruntowny remont wieży widokowej w Nowogrodźcu

Gruntownego remontu doczekała po wielu latach wieża widokowa w Nowogrodźcu - jeden z głównych zabytków Gminy i Miasta Nowogrodziec!  16 stycznia br. Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisa Czytaj więcej..

Wiadomości
3997

Komunikat Burmistrza Nowogrodźca o przeprowadzanych kontrolach gospodarstw domowych

Informuję, że na podstawie art. 379 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska oraz art. 9u  ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gmi Czytaj więcej..

Wiadomości
2142

WOJEWÓDZKI SĄD ADMINISTRACYJNY WE WROCŁAWIU ZGODNIE Z WOJEWODĄ DOLNOŚLĄSKIM

Jak informowaliśmy Państwa wcześniej, Zarządzeniem Zastępczym z dnia 10 września 2019 roku Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak wygasił mandat Radnego Rady Miejskiej w Nowogrodźcu – p. Krzysztofa Durd Czytaj więcej..

Wiadomości
1973

Deklaracja uczestnictwa - usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest

  Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich zaprasza Mieszkańców Gminy Nowogrodziec zainteresowanych usunięciem w 2020 roku azbestu, do złożenia „Deklaracji uczestnictwa w zadaniu związanym z usuwan Czytaj więcej..

Wiadomości
2100

PSZOK - wprowadzenie elektronicznej Bazy Danych Odpadowych

Szanowni Mieszkańcy! Uprzejmie informujemy, że w związku z wprowadzeniem elektronicznej Bazy Danych Odpadowych (BDO) i problemami technicznymi z tym związanymi, z przyczyn niezależnych od Urzędu Czytaj więcej..

Uncategorised
10336

Deklaracja dostępności nowogrodziec.pl

Deklaracja dostępności nowogrodziec.pl Deklaracja dostępności nowogrodziec.pl Gmina Nowogrodziec zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4&n... Czytaj więcej..

Wiadomości
2020

Plan pracy Komisji

Przedstawiamy Państwu relację z przebiegu pracy Komisji Oświaty i Spraw Społecznych. Posiedzenie odbyło się w dniu 08 stycznia 2020 roku. >>>Relacja - Komisja Oświaty i Spraw Spo... Czytaj więcej..

Wiadomości
1907

Gierałtów Ambasadorem polskiej kultury kresowej

"Gierałtów to takie dawne polskie Kresy w pigułce. Tu nie chwyta się za telefon, żeby zapytać, czy można przyjść z wizytą. Tu się po prostu przychodzi. W Wigilię nikt nie powinien być sam, w efekcie Czytaj więcej..

Wiadomości
2311

Na złość veto

Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca: „Doceniam szczerość wypowiedzi Radnego Krzysztofa Durdy, Przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu, który oznajmił, że część zadań inwestycyjnych z... Czytaj więcej..

Wiadomości
1943

Oświadczenie Burmistrza Nowogrodźca

W związku z koniecznością zweryfikowania prawidłowości uchwalenia budżetu Gminy i Miasta Nowogrodziec przez Radę Miejską w Nowogrodźcu na 2020 rok, której to kontroli dokona RIO we Wrocławiu, Burmistr... Czytaj więcej..

Wiadomości
1969

Promocja gminy w stolicy

      Z inicjatywy Burmistrza Nowogrodźca mieszkańcy Gierałtowa w dniach 20-22 grudnia wzięli udział w przedświątecznym Jarmarku Radia Wnet w Warszawie. Zarówno dzieci, jak i przed Czytaj więcej..

Wiadomości
2323

Prace Radnych nad projektem budżetu 2020

Trwają prace Radnych nad projektem budżetu Gminy i Miasta Nowogrodziec na 2020 rok przedłożonym przez Burmistrza Nowogrodźca Roberta Relicha zgodnie z Uchwałą Nr LXV/450/10 Rady Miejskiej w Nowogrodźc... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 21 z 21