Archiwum wiadomości

Luty 2020

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 15 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
2671

XXI Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

Informujemy, że w dniu 9 marca 2020 roku o godz. 9:30 w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu, ul. Rynek 20 odbędzie się XXI Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu   ********... Czytaj więcej..

Wiadomości
1814

Uwaga! PROGRAM „CZYSTE POWIETRZE”

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec! Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich przekazuje istotne informacje dla Beneficjentów składających wnioski do Programu „Czyste Powietrze”. Program... Czytaj więcej..

Wiadomości
1623

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

            OGŁOSZENIE O PRZETARGU Burmistrz   Nowogrodźca  ogłasza III przetarg ustny nieograniczony  na  sprzedaż lokalu użytkowego nr 3 o p Czytaj więcej..

Wiadomości
1672

Pomóż zdobyć zestaw interaktywny!

Szanowni Państwo! Publikujemy prośbę społeczności szkolnej z Gierałtowa, która wzięła udział w konkursie organizowanym przez Ésprit 2x3: Pomóż nam zwyciężyć!Pomóż nam zdobyć zestaw interak... Czytaj więcej..

Wiadomości
1748

WSZYSCY TWORZYMY STATYSTYKI

Szanowni Państwo! Jak co roku, Główny Urząd Statystyczny i Urzędy Statystyczne podległe Prezesowi GUS, przeprowadzają w całym kraju statystyczne badania ankietowe, których głównym celem jest dostar Czytaj więcej..

Wiadomości
1670

Zabezpiecz gospodarstwo przed suszą

Od 21 lutego do 20 kwietnia 2020 roku rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą ubiegać się w ARiMR o dotację na inwestycje w nawadnianie gospodarstwa rolnego. O pom... Czytaj więcej..

Wiadomości
1614

GORĄCEGO POPIOŁU NIE WRZUCAMY DO POJEMNIKA

W okresie zimowym i w sezonie grzewczym mieszkańcy często zgłaszają problem nieodebranych odpadów komunalnych z powodu gorącego popiołu w pojemniku, tłumacząc również, że wrzucili do pojemnika zimny p... Czytaj więcej..

Wiadomości
1632

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Od 21 do 28 lutego 2020 roku każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać bezpłatną poradę prawną w prokuraturach regionalnych, okręg... Czytaj więcej..

Wiadomości
1606

Prace społecznie użyteczne 2020 - spotkanie organizacyjne

Gmina Nowogrodziec już po raz trzynasty organizuje prace społecznie użyteczne. Na przestrzeni lat, tj. od 2008 roku w wykonywaniu ich uczestniczyło około 350 osób. Prace społecznie użyteczne to i... Czytaj więcej..

Wiadomości
1800

Kleszcze nadal niebezpieczne

Przekazujemy  Państwu informację dotyczącą zagrożeń wywołanych przez kleszcze - KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO, Placówka Terenowa w Bolesławcu   Czytaj więcej..

Wiadomości
1753

Pomoc radców prawnych - godziny funkcjonowania

  Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że pomoc radców prawnych można otrzymać w punkcie w Nowogrodźcu ul. Lubańska 14 (budynek byłego zakładu INCO-VERITAS). Punkt jest czynny: pon Czytaj więcej..

Wiadomości
2154

Ferie zimowe dla dzieci

Zapraszamy serdecznie do udziału!!! KINO DLA DZIECI W DNIU 19 LUTEGO 2020r. CENTRUM KULTURY I SZTUKI "MUZA" Plan na kino: przedstawiają Provident i AXA W REPERTUARZE: 12.30 - „Szybcy i Czytaj więcej..

Wiadomości
1707

Spotkanie uczniów z dowództwem jednostki wojskowej

Od wielu lat uroczystości z okazji Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi uświetnia salwa honorowa kompanii 23 Śląskiego Pułku Artylerii z Bolesławca. Dnia 4 l... Czytaj więcej..

Wiadomości
1798

Solidarna wspólnota - powstaje pracownia diagnostyki obrazowej

Jak już informowaliśmy Państwa, w październiku ubiegłego roku Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca, podpisał umowę z Dyrektorem Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu Kamilem Barczykiem w spr Czytaj więcej..

Wiadomości
2268

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

Uprzejmie informujemy, iż został ustalony harmonogram czynności oraz terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w roku szkolnym 2020/2021 do publicznego przeds... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 15 z 15