Archiwum wiadomości

Marzec 2020

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 29 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
1705

Zgłaszanie kandydatów do obwodowych komisji wyborczych

             Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia Komitetów wyborczych dotyczące kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych prz Czytaj więcej..

Wiadomości
1426

Dyżur Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Informujemy, że na czas ogłoszonego stanu zagrożenia epidemiologicznego, wywołanego koronawirusem SARS-Co-V-2, w dniach od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 15.00 do 19.00, jest możl... Czytaj więcej..

Wiadomości
1482

Odwołanie przetargów

W związku z sytuacją sanitarno-epidemiczną Burmistrz Nowogrodźca o d w o ł u j e : a) ogłoszony na dzień 26.03.2020r. III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 3 o pow. 26,... Czytaj więcej..

Wiadomości
1326

Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje komunikat Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Prognozuje się dzisiaj w nocy lokalnie spadek temperatury do -6°C, a przy gruncie do -8°... Czytaj więcej..

Wiadomości
1784

Aplikacja Kwarantanna domowa i inne ważne informacje

Szanowni Mieszkańcy! Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich przekazuję do wiadomości Państwa i wykorzystania następujące informacje i zalecenia rządowe: W związku z koniecznością podjęcia działań zwią... Czytaj więcej..

Wiadomości
1786

Komunikat Burmistrza Nowogrodźca

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec ! Działając wspólnie, w poczuciu odpowiedzialności, jak dotąd zapobiegamy wzrostowi liczby zakażonych w Polsce. Pustki na ulicach i drogach to obraz, k... Czytaj więcej..

Wiadomości
1638

Komunikat Fundacji Blisko Domu

Fundacja Blisko Domu, prowadząca swoją działalność w nowogrodzieckim inkubatorze przedsiębiorczości w budynku byłego zakładu INCO-VERITAS przy ul. Lubańskiej, przekazuje do wiadoości Mieszkańców gminy... Czytaj więcej..

Wiadomości
1445

Zawiesza się pobieranie opłat w strefie płatnego parkowania

Szanowni Mieszkańcy! Uprzejmie informuję, że z uwagi na nadzwyczajne okoliczności zagrożenia epidemicznego oraz w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne od dnia 20 marca  2020 roku do odwoła... Czytaj więcej..

Wiadomości
1579

Komunikat Dolnośląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR

Szanowni Państwo, przekazujemy komunikat w sprawie pracy Dolnośląskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz sposobu załatwiania spraw. >>>Komunika Czytaj więcej..

Wiadomości
1562

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Szanowni Mieszkańcy ! Uprzejmie informujemy, że ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa oraz w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych... Czytaj więcej..

Wiadomości
1691

Komunikat Polskiej Spółki Gazownictwa

Należąca do GK PGNiG Polska Spółka Gazownictwa – Narodowy Operator Systemu Dystrybucji Gazu Ziemnego dokłada wszelkich starań, by w związku z epidemią koronawirusa dostawy gazu do ponad 7 milionów odb... Czytaj więcej..

Wiadomości
1906

Działalność Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Powiecie Bolesławieckim

Szanowni Państwo! W związku z działaniami mającymi na celu przeciwdziałanie zagrożeniu koronawirusem Covid – 19 od 18 marca 2020 r. zawieszone zostaje do odwołania świadczenie porad osobiście prz Czytaj więcej..

Wiadomości
1469

Zebranie wiejskie odwołano!

Uprzejmie informujemy, że ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, zaplanowane w dniu 22 marca 2020 roku zebranie wiejskie Mieszkańców ... Czytaj więcej..

Wiadomości
2417

Ograniczona możliwość osobistego załatwiania spraw w Urzędzie

Szanowni Państwo! ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, zdecydowaliśmy się od 16 marca 2020 r. do odwołaniana na czasowe ograniczenie dostę Czytaj więcej..

Wiadomości
1726

Dyżury radnych

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, informujemy o zawieszeniu dyżurów radnych, w tym Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowogrodźcu. Czytaj więcej..

Wiadomości
1706

Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego w Bolesławcu

Szanowni Państwo, przekazujemy Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego w Bolesławcu o zamknięciu Urzędu Skarbowego: E-usługa zamiast wizyty w Urzędzie Skarbowym Zdecydowaliśmy się na c... Czytaj więcej..

Wiadomości
1794

Uwaga! Czasowe ograniczenia obsługi Interesantów

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, informujemy, że od dnia 16 marca 2020 roku Urząd Miejski w Nowogrodźcu  prowadzi obsługę Inte... Czytaj więcej..

Wiadomości
2258

APEL SŁUŻBY ZDROWIA W GMINIE NOWOGRODZIEC

UWAGA MIESZKAŃCU! Jeśli zauważyłeś u siebie objawy, które mogą świadczyć, że jesteś zarażony koronawirusem ( wysoka gorączka, kaszel, bóle gardła i głowy, problemy z oddychaniem, duszność) nie id Czytaj więcej..

Wiadomości
1805

Apel do mieszkańców Gminy Nowogrodziec

W związku ze zwiększającą się liczbą osób podejrzanych i zarażonych koronawirusem, ważne jest, abyśmy jako społeczeństwo zachowali się odpowiedzialnie. Jeśli ktokolwiek z Państwa miał kontakt z o Czytaj więcej..

Wiadomości
1499

22 marca 2020 r. wybory Sołtysa Zebrzdowej

W niedzielę,  22 marca 2020 r. odbęda się wybory Sołtysa Sołectwa Zebrzydowa   OGŁOSZENIE     NA PODSTAWIE UCHWAŁY NR XXI/151/20 RADY MIEJSKIEJ W NOWOGRODŹCU Z DNIA 9 Czytaj więcej..


Wiadomości
1405

Dzień Sołtysa - Gospodarza i Opiekuna wsi

11 marca obchodzimy Ogólnopolski Dzień Sołtysa - Gospodarza i Opiekuna wsi! Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa pragnę gorąco podziękować wszystkim Sołtysom i Radom Sołeckim z terenu gmin Czytaj więcej..

Wiadomości
1413

Wykorzystanie Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych w Gierałtowie

W ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” na lata 2017 – 2019, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gierałtowie dokonała zakupu jednego projektora, dwóch głośników oraz dwóch interaktywnych mon Czytaj więcej..

Wiadomości
1754

Wyniki otwartego konkursu ofert

BURMISTRZ  NOWOGRODŹCA  podaje  do  publicznej  wiadomości  informację  o wysokości przyznanych  kwot  na  wsparcie  realizacji  zadań&nbs Czytaj więcej..

Wiadomości
2381

Uwaga! Ważna informacja

 Jeżeli przybyłeś z rejonów świata z utrzymującą się aktywnością koronawirusa, wywołującego chorobę SARS-COVID–19 i zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak:gorączka,kaszel, duszność i problemy Czytaj więcej..

Wiadomości
1481

Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie

Informujemy o punktach nieodpłatnego  poradnictwa  prawnego w Powiecie Bolesławieckim w 2020 roku. Punkt w Bolesławcu – siedziba Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, ul. Armii Krajowej Czytaj więcej..

Wiadomości
1584

Informacja dla organizacji pozarządowych

Przedstawiamy Państwu informacje o harmonogramie konkursów na marzec dla NGO     Czytaj więcej..

Wiadomości
1853

Uczcili pamięć Żołnierzy Niezłomnych

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” ustanowił w 2011 roku Parlament Rzeczypospolitej Polskiej w hołdzie Bohaterom niepodległego bytu Państwa Polskiego, którzy przeciwstawili się sowiec Czytaj więcej..

Wiadomości
1780

Wsparcie ze srodków UE dla mam powracających do pracy

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze  zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia finansowego w zakresie pokrycia kosztów usług opieki nad dziećmi do Czytaj więcej..

Wyników 1 - 29 z 29