Archiwum wiadomości

Kwiecień 2020

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 22 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
1589

Komunikat Burmistrza Nowogrodźca

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec W związku z tym, że przepisy Konstytucji RP obowiązują bezpośrednio, a w szczególności art. 4 głosi, że władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Pols Czytaj więcej..

Wiadomości
2081

KOMUNIKAT z dnia 27 kwietnia 2020 r. na temat sytuacji w SP ZOZ w Nowogrodźcu przy ul. Lubańskiej 16

Informujemy, iż: według stanu na dzień 27 kwietnia 2020 r. w zakładach opieki długoterminowej: Zakładzie Opieki Paliatywno- Hospicyjnej oraz Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczego prowadzonych przez SPZO Czytaj więcej..

Wiadomości
1579

Wszystko będzie dobrze

Dzieci z Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu zrobiły własny filmik i zadedykowalły go wszystkim Mieszkańcom gminy Nowogrodziec. Dziekujemy serdecznie naszym Przedszkolakom! >>... Czytaj więcej..

Wiadomości
1343

MOŻLIWOŚĆ ODROCZENIA TERMINU SPŁATY ZADŁUŻENIA W ARiMR

Z uwagi na ogłoszony w Polsce stan epidemii, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o możliwości ubiegania się o odroczenie terminu spłaty zadłużenia wobec ARiMR do czasu odwołani... Czytaj więcej..

Wiadomości
1589

Infolinia wsparcia psychologicznego

Urząd Miejski w Nowogrodźcu informuje, że Wojska Obrony Terytorialnej uruchomiły punkt bezpłatnej, całodobowej infolinii wsparcia psychologicznego. Od 18 marca 2020 r. działa nowa całodobowa, bezpłat... Czytaj więcej..

Wiadomości
1500

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

  Urząd Miejski w Nowogrodźcu podaje do wiadomości publicznej obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego zawiadamiające o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji zatwierdza Czytaj więcej..

Wiadomości
2184

KOMUNIKAT z dnia 22 kwietnia 2020 r. na temat sytuacji w SP ZOZ w Nowogrodźcu przy ul. Lubańskiej 16

Informujemy, iż:W komunikacie z dnia 20 kwietnia 2020 r. podano nieprawidłowo liczbę osób przebywających  z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem, poprawna liczba to 10 osób.Według stanu... Czytaj więcej..

Wiadomości
2506

KOMUNIKAT z dnia 20 kwietnia 2020 r. na temat sytuacji w SP ZOZ w Nowogrodźcu przy ul. Lubańskiej 16

  Informujemy, iż: Według stanu na dzień 20 kwietnia 2020 r. w zakładach opieki długoterminowej: Zakładzie Opieki Paliatywno- Hospicyjnej oraz Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczego  prowadzony Czytaj więcej..

Wiadomości
3038

KOMUNIKAT z dnia 19 kwietnia 2020 r. na temat sytuacji w SP ZOZ w Nowogrodźcu przy ul. Lubańskiej 16

  Informujemy, iż: Według stanu na dzień 19 kwietnia 2020 r. w wyniku przeprowadzonych badań wśród wszystkich pacjentów Zakładu Opieki Paliatywno- Hospicyjnej oraz Zakładu Opiekuńczo- Lecznicze Czytaj więcej..

Wiadomości
1610

Komputery i tablety - grant dla Gminy Nowogrodziec

Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca informuje, że w możliwie najkrótszym czasie trafią do uczniów najbardziej potrzebujących nowe komputery i tablety do zdalnej nauki w domu. Po podpisaniu umowy Czytaj więcej..

Wiadomości
1683

Dzieci dziękują służbie zdrowia

>>>Film - Dzieci z Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu dziękują lekarzom i całej służbie medycznej za ich ciężką i pełną poświęcenia pracę<<<   Czytaj więcej..

Wiadomości
1654

Tarcza Antykryzysowa – wsparcie z ZUS

Szanowni Państwo, w związku z trudną sytuacją gospodarczą w naszym kraju, która wynika z trwającego okresu pandemii, chcemy przekazać Państwu zapewnienie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w tym, że jes... Czytaj więcej..

Wiadomości
6429

Kwarantanna w SP ZOZ przy ul. Lubańskiej w Nowogrodźcu

Kwarantanna w SP ZOZ przy ul. Lubańskiej w Nowogrodźcu Informujemy, iż: W dniu 12 kwietnia 2020 r. w godzinach nocnych lekarz Zakładu Opieki Paliatywno - Hospicyjnej w Nowogrodźcu uzyskał informac Czytaj więcej..

Wiadomości
2308

UWAGA! Burmistrz Nowogrodźca apeluje o pozostanie w domu

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec!   Dla nas wszystkich nastał trudny czas epidemii. Wierzę, że Mieszkańcy naszej gminy zachowują zasady bezpieczeństwa i nadzwyczajne środki higie... Czytaj więcej..

Wiadomości
1520

Życzenia Wielkanocne Burmistrza Nowogrodźca

 „Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję i radość.” -  Św. Jan Czytaj więcej..

Wiadomości
1541

Odwołanie Przeglądu Piosenki Religijnej w Gościszowie

Informujemy, że w związku z sytuacją sanitarno-epidemiczną odwołano Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie.... Czytaj więcej..

Wiadomości
1461

W Wielki Piątek - Urząd Miejski nieczynny

Uwaga!Dnia 10.04.2020 r. (Wielki Piątek) Urząd Miejski w Nowogrodźcu będzie nieczynny.W sprawach pilnych dotyczących wydania aktu zgonu prosimy o kontakt pod nr. telefonu:• od.  7.30 do 11.30 – n... Czytaj więcej..

Wiadomości
3335

Pakiet Ratunkowy dla przedsiębiorców gminy Nowogrodziec dotkniętych skutkami pandemii

Burmistrz Nowogrodźca wyciąga pomocną dłoń do przedsiębiorców dotkniętych skutkami pandemii. Burmistrz Robert Relich ogłasza dziś pakiet pomocy dla firm z terenu naszej gminy. Proponuje im odrocze Czytaj więcej..

Wiadomości
1420

Okresowy zakaz wstępu do lasu

Urząd Miejski w Nowogrodźcu na prośbę Nadleśnictwa Bolesławiec informuje Mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec, że ze względu na wystąpienie stanu epidemii wprowadza się okresowy zakaz wstęp Czytaj więcej..

Wiadomości
1634

Bądźmy razem w tym trudnym czasie!

"Bądźmy razem w tym trudnym czasie!" - Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich. Co roku Burmistrz Nowogrodźca na zaproszenie Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu czyta przdszkolakom książki. W czasie, Czytaj więcej..

Wiadomości
1511

Nabór wniosków o dofinansowanie

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, iż Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania – Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na w... Czytaj więcej..

Wiadomości
2074

Uwaga! Zmiana harmonogramów wywozu odpadów komunalnych

Szanowni Mieszkańcy, w związku ze zmianą harmonogramów wywozu odpadów komunalnych na okres obejmujący miesiące kwiecień - czerwiec 2020 roku, pzedstawiamy poniżej harmonogramy wywozu o Czytaj więcej..

Wyników 1 - 22 z 22