Archiwum wiadomości

Czewiec 2020

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 22 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
1522

Nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Szanowni Mieszkańcy, poniżej przedstawiamy harmonogramy wywozu odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowogrodziec obowiązujące w okresie od lipca 2020 roku do czerwca 2021 roku. >>>Harmonog... Czytaj więcej..

Wiadomości
1113

Wybory sołtysa Zebrzydowej

OGŁOSZENIE           NA PODSTAWIE UCHWAŁY NR XXV/171/20 RADY MIEJSKIEJ W NOWOGRODŹCU Z DNIA 29 CZERWCA 2020 r.  BURMISTRZ NOWOGRODŹCA INFORMUJE, Czytaj więcej..

Wiadomości
1053

Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej

Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce. Kto może otrzymać pomoc?• Każda osoba w trudnej sytuacji życiowej w każdej życiowej s Czytaj więcej..

Wiadomości
1571

Wyniki wyborów prezydenckich w naszej gminie

Wyniki pierwszego głosowania na Prezydenta RP oraz protokoły obwodowych komisji wyborczych w gminie dostępne są na stronie: https://wybory.gov.pl/prezydent20200628/pl/wyniki/1/gm/20104... Czytaj więcej..

Wiadomości
1393

Wsparcie z Funduszu Inwestycji Samorządowych dla Gminy Nowogrodziec

Fundusz Inwestycji Samorządowych to środki przeznaczone na dotacje dla gmin, powiatów i miast.Gmina Nowogrodziec otrzymała od rządu Rzeczpospolitej Polskiej wsparcie z Funduszu Inwestycji Samorząd Czytaj więcej..

Wiadomości
1783

Dom Opieki Specjalistycznej, Zakład Rehabilitacji Leczniczej i Dom Pomocy Społecznej

Dom Pomocy Społecznej,  Zakład Rehabilitacji Leczniczej oraz Dom Opieki Specjalistycznej funkcjonują już w nowowyposażonym budynku przy ul. Cichej w Nowogrodźcu.  Zapraszamy do obejrzen Czytaj więcej..

Wiadomości
1027

ostrzeżenie meteorologiczne

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje komunikat Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym, przejściowo Czytaj więcej..

Wiadomości
1023

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

  Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje do publicznej wiadomości Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 24 czerwca 2020 roku.   & Czytaj więcej..

Wiadomości
1116

XXV SESJA RADY MIEJSKIEJ W NOWOGRODŹCU

Informujemy, że w dniu 29 czerwca 2020 r.  o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu ul. Rynek 20 odbędzie się XXV Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu. Porząde Czytaj więcej..

Wiadomości
1366

Zmiany w programie "CZYSTE POWIETRZE"

   Informujemy, że od dnia 15.05.2020 r. nastąpiły zmiany w naborze wniosków o dofinansowanie z programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Podstawowe zmiany dotyczą: Uproszczenia z Czytaj więcej..

Wiadomości
1199

Fundacja Wsparcia Producentów Rolnych

Uprzejmie informujemy o nowoczesnym serwisie Agro-Market24, skierowanym głównie do rolników i sadowników. Portal umożliwia dodawanie bezpłatnych ogłoszeń, przeglądanie ogłoszeń rolniczych, a co n Czytaj więcej..

Wiadomości
1092

Weź pieniądze na posadzenie lasu

Rolnicy, którzy mają w swoim gospodarstwie grunty słabszej jakości i chcą posadzić na nich las, mogą uzyskać na ten cel wsparcie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach PROW 201 Czytaj więcej..

Wiadomości
1424

Burmistrz z absolutorium i wotum zaufania

         W dniu 18 czerwca br. w Domu Kultury PROMYK odbyła się XXIV Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu. Przedmiotem obrad było przede wszystkim: rozpatrzenie Czytaj więcej..

Wiadomości
1147

Komunikat meteorologiczny

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje komunikat Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Miejscami prognozuje się burze z opadami deszczu do 30 mm, punktowo do 40 mm, oraz porywa Czytaj więcej..

Wiadomości
1325

Wojewoda z wizytą w Nowogrodźcu

      W dniu 16 czerwca gościliśmy Wojewodę Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego. Wizyta rozpoczęła się od spotkania z Burmistrzem Robertem Relichem w Urzędzie Miejskim, po Czytaj więcej..

Wiadomości
1124

Przebudowa drogi gminnej w Godzieszowie

W dniu 28 maja br. Burmistrz Nowogrodźca podpisał umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego na przebudowę drogi gminnej w Godzieszowie (II etap – cz. dz. nr 522) w ramach finansowani Czytaj więcej..

Wiadomości
1157

Powszechny Spis Rolny 2020

W terminie od 1.09.2020 r. do 30.11.2020 r. w całej Polsce zostanie przeprowadzony Powszechny Spis Rolny.  Spis rolny będzie prowadzony w gospodarstwach rolnych: osób fizycznych (gospodar Czytaj więcej..

Wiadomości
1399

Powszechny spis rolny 2020 - nabór na rachmistrzów spisowych

Od 15 czerwca do 8 lipca 2020 r. trwa nabór osób chętnych do pracy jako rachmistrz spisowy przy Powszechnym Spisie Rolnym. Czekamy na zgłoszenia. Osobą do kontaktu w sprawie naboru rachmistrzów tere Czytaj więcej..

Wiadomości
1229

Ogłoszenie

"Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania – Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego Czytaj więcej..

Wiadomości
1350

XXIV Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

Informujemy, że w dniu 18 czerwca 2020 r. o godz. 9:30 w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu ul. Rynek 20 odbędzie się XXIV Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu *****************... Czytaj więcej..

Wiadomości
2033

PSZOK w Nowogrodźcu

Szanowni Mieszkańcy ! Informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Strzeleckiej 24  w Nowogrodźcu będzie czynny w następujące dni tygodnia: Poniedziałek - Czytaj więcej..

Wiadomości
1445

Przewodniczący Rady Miejskiej informuje

Komunikat Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowogrodźcudot. przedstawienia przez Burmistrza Nowogrodźca raportu o stanie gminyi zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad raportem  &... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 22 z 22