Archiwum wiadomości

Sierpień 2020

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 12 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
777

40. ROCZNICA PODPISANIA POROZUMIEŃ SIERPNIOWYCH

Podpisanie porozumienia w Gdańsku 31 sierpnia 1980 r. między komisją rządową a komitetem strajkowym zapoczątkowało przemiany systemowe, które w ostateczności doprowadziły do upadku PRL i innych kraj Czytaj więcej..

Wiadomości
702

BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA PRACODAWCÓW

PFR Portal PPK zaprasza pracodawców, przedstawicieli kadr i działów HR oraz zespoły odpowiedzialne za wdrożenie PPK z województwa dolnośląskiego na bezpłatne szkolenie: „Założenia i zasady funkcjon Czytaj więcej..

Wiadomości
836

Konkurs internetowy

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa  w Bolesławcu zaprasza rolników i domowników ubezpieczonych w KRUS do wzięcia udziału w internetowym konkursie pod hasłem ”Nie ryzyku Czytaj więcej..

Wiadomości
1154

Zaproszenie na koncert

Centrum Kultury i Sztuki "MUZA" zaprasza na koncert Michała Bobera w utworach Zbigniewa Wodeckiego.  Koncert odbędzie się 29 sierpnia 2020 roku, bilety do nabycia w kasie Gminnego Centrum Ku Czytaj więcej..

Wiadomości
872

Ostatnie wakacyjne seanse w plenerze

Serdecznie zapraszamy na ostatnie projekcje filmowe! w Parzycach - 21 sierpnia, film pt."Synalek" w Gościszowie - 22 sierpnia, film pt. "Pechowi szczęściarze"  Godzina projekcji filmów: 20 Czytaj więcej..

Wiadomości
500

burze i grad

Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ostrzega przed możliwością wystąpienia burz z opadami deszczu miejscami 15 mm do 20 mm, lokalnie do 25 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h., mi Czytaj więcej..

Wiadomości
816

Bitwa Warszawska 1920 r.

Polscy żołnierze podczas walk z Armią Czerwoną w rejonie Radzymina w 1920 r. Fot. PAP/CAF Wojna polsko-bolszewicka rozpoczęła się krótko po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. W dniach 13-15 sier... Czytaj więcej..

Wiadomości
805

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

Urząd Miejski w Nowogrodźcu podaje do publicznej wiadomości Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego - etap II - rozbiórka istniejącej linii kV relacji Mikułowa-Czarna >>treść obwieszczenia<<... Czytaj więcej..

Informacje
1143

Powszechny Spis Rolny 2020

  Powszechny Spis Rolny 2020 - informacje Konkursy dla mieszkańców! Informacje potrzebne do spisu                    -Tabela  &nb Czytaj więcej..

Wiadomości
783

Ostrzeżenie meteorologiczne

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje komunikat Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o upałach. Temperatura maksymalna w dzień od 28°C d Czytaj więcej..

Wiadomości
1700

Seanse filmowe w plenerze - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na kolejne seanse filmowe! Czerna, 7 sierpnia:  "Pechowi szczęściarze", Zebrzydowa, 8 sierpnia: "Kod Dedala" kategoria wiekowa: powyzej 15 lat. Godzina projekcji fi Czytaj więcej..

Wiadomości
858

Informacja dla rolników

Informujemy, że w Głównym Inspektoracie Weterynarii zostały opracowane poradniki dla rolników dotyczące: prowadzenia uboju na użytek własny w gospodarstwie. prowadzenia "rzeźni rolniczej". Wi Czytaj więcej..

Wyników 1 - 12 z 12