Archiwum wiadomości

Wrzesień 2020

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 25 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
600

PRACA W POLICJI

Przekazujemy komunikat Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w sprawie naboru do pracy. Jeśli chcesz zostać policjantem przyjdź do Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu - Zespół Kadr i Szkole Czytaj więcej..

Wiadomości
1302

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu pożarniczego

Urząd Miejski w Nowogrodźcu  informuje o przeznaczeniu do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego samochodu pożarniczego marki Renault model G 270 Midliner. Więcej informacji w Czytaj więcej..

Wiadomości
740

INFORMACJA

Informujemy, że Spółka Hydro - Tech w Nowogrodźcu uruchomiła dla swoich klientów Internetowe Biuro Obsługi Klienta. Bez wychodzenia z domu logując się do systemu można załatwić wiele spraw będący Czytaj więcej..

Wiadomości
1070

Nowe uprawnienia

Urząd Miejski w Nowogrodźcu informuje, iż na podstawie nowelizacji rozporządzenia w sprawie wykroczeń Straż Miejska od dnia 04 września 2020 r. otrzymała nowe uprawnienia, które dają strażnikom Czytaj więcej..

Wiadomości
736

Trzy drogi

Na podstawie umowy podpisanej 23 września 2020 r. przez Burmistrza Nowogrodźca Roberta Relicha, przebudowane zostaną trzy drogi położone na terenie naszej gminy. Umową objęta jest przebudowa drogi w Czytaj więcej..

Wiadomości
585

Pomoc dla rolników w związku z COVID-19

Szanowni Państwo, publikujemy informację na temat naboru wniosków o pomoc dla gospodarstw dotkniętych COVID-19. Jeszcze przez tydzień, do 30 września 2020 r., biura powiatowe Agencji Restrukturyza Czytaj więcej..

Wiadomości
617

Przebudowa ulicy Polnej w Wykrotach

14 września 2020 r. Robert Relich Burmistrz Nowogrodźca podpisał umowę dotyczącą przebudowy drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wykroty przy ulicy Polnej. Stan techniczny drogi uni Czytaj więcej..

Wiadomości
535

XXVIII Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

Informujemy, że w dniu 29 września 2020 r. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu ul. Rynek 20 odbędzie się XXVIII Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu  Po Czytaj więcej..

Wiadomości
596

Warsztaty terapeutyczne

Urząd Miejski przekazuje  informację Fundacji Blisko Domu o możliwości wzięcia udziału w warsztatach terapeutycznych o odpoczynku. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy czują, że Czytaj więcej..

Wiadomości
608

Pomoc dla OSP

  W dniu 16 września 2020 r. Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowy na mocy, których Gmina Nowogrodziec przekaże dotacje celowe na dofinansowanie zakupu sprzętu pożarniczego, środk Czytaj więcej..

Wiadomości
702

Realizacja projektu „Szkoły Przyszłości w Gminie Nowogrodziec”

Po przerwie wakacyjnej Szkoła Podstawowa im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gościszowie oraz Szkoła Podstawowa im. Józefa     Piłs Czytaj więcej..

Wiadomości
686

Realizacja Programu „zdalna Szkoła+” w Gminie Nowogrodziec

W miesiącu lipcu 2020 roku Robert Relich - Burmistrz Nowogrodźca zawarł umowę o powierzenie grantu nr 6121636266 w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr Czytaj więcej..

Wiadomości
822

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny "Muzyka u J. I. Schnabla"

Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca, serdecznie zaprasza Mieszkańców i Gości Gminy Nowogrodziec na XII edycję Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Muzyka u Józefa Ignacego Schnabla”, kt Czytaj więcej..

Wiadomości
794

Radny Krzysztof Durda bez mandatu

W dniu dzisiejszym tj. 10 września 2020 r. na mocy prawomocnego wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego został wygaszony mandat radnego Rady Miejskiej w Nowogrodźcu Pana Krzysztofa Durdy. Na moc Czytaj więcej..

Wiadomości
715

Powszechny Spis Rolny - konkursy dla mieszkańców

UWAGA!!!   KONKURSY DLA MIESZKAŃCÓW !!! Informujemy, że Urząd Statystyczny we Wrocławiu, realizując zadania w zakresie promocji Powszechnego Spisu Rolnego 2020, zorganizował następujące k Czytaj więcej..

Wiadomości
741

XXVII Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

Informujemy, że w dniu 15 września 2020 r. o godz. 15:30 w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu ul. Rynek 20 odbędzie się XXVII Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu. Porządek Ses Czytaj więcej..

Wiadomości
875

„Posiłek w szkole i domu”

  Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu informuje: Zgodnie z Uchwałą Nr 140 Rady Ministrów z dnia 15 października 2018r. w sprawie ustanowienia wieloletniego programu „Posiłe Czytaj więcej..

Wiadomości
1424

Wszystkie lokale przy ul. Lubańskiej 14 zamieszkałe

W dniu 31 sierpnia 2020 r. Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich przekazał  4 rodzinom klucze do nowych mieszkań w budynku przy ul. Lubańskiej 14. Gmina Nowogrodziec nabyła budynek od byłego z Czytaj więcej..

Wiadomości
815

Stypendia szkolne 2020/2021

Wnioski o przyznanie stypendium na rok szkolny 2020 / 2021 przyjmowane są w terminie od 01 do 15 września 2020 r. w siedzibie Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej         & Czytaj więcej..

Wiadomości
900

Połączeni drogą

Zakończyła się inwestycja polegająca na przebudowie drogi w miejscowości Godzieszów dz. nr 522. Przebudowa drogi została podzielona na dwa etapy. Pierwszy etap rozpoczął się w 2019 roku i obejmował Czytaj więcej..

Wiadomości
1206

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Nowogrodźca ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek niezabudowanych położonych w  Nowogrodźcu obręb 3: sprzedaż działki niezabudowanej nr 251/79 o pow. 0,0105 ha, Czytaj więcej..

Wiadomości
824

Przebudowa kanalizacji deszczowej

Dnia 30 lipca 2020 r. Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich zawarł umowę na roboty budowlane polegające na przebudowie sieci kanalizacji deszczowej w Nowogrodźcu z przedsiębiorstwem Zakład Remontowo B Czytaj więcej..

Wiadomości
1013

Wieża widokowa po renowacji

Dobiegła końca realizacja inwestycji pn. „Renowacja wieży widokowej w Nowogrodźcu wraz z zagospodarowaniem terenu”. Wieża widokowa została wzniesiona przez mieszczanina nowogrodzieckiego Alfred Czytaj więcej..

Wiadomości
737

Rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Postawa każdego Mieszkańca odgrywa niezwykle istotną rolę w wychowaniu młodego człowieka – uczy szacunku do własnej kultury, historii i języka ojczystego. Rok 2020 to rok wielu rocznic historycznych Czytaj więcej..

Wiadomości
784

Upragniony powrót do szkoły

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Po kilkumiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele wracają do szkół i swoich codziennych obowiązków. Decyzja o przywróceniu zajęć stacjo Czytaj więcej..

Wyników 1 - 25 z 25