Przechwytywanie Rolnictwo410

UWAGA!!!   KONKURSY DLA MIESZKAŃCÓW !!!

Informujemy, że Urząd Statystyczny we Wrocławiu, realizując zadania w zakresie promocji Powszechnego Spisu Rolnego 2020, zorganizował następujące konkursy:

  1. Konkurs na Facebooku „Zagadkowy piątek” – uczestnicy biorą udział w Konkursie za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook Urzędu Statystycznego we Wrocławiu, udzielając odpowiedzi na pytanie, które znajduje się w poście konkursowym.
  2. Konkurs szaradziarski pt. „PSR 2020. Baw się z nami szaradami” - przeznaczony dla pasjonatów rozwiązywania zadań szaradziarskich. Wystarczy ułożyć palindrom, homonim, kalambur, anagram, skrótkę itp., nawiązujące tematycznie do Powszechnego Spisu Rolnego 2020 czy Rolnictwa.
  3. Konkurs radiowy z wiedzy o Powszechnym Spisie Rolnym - w którym uczestnicy mogą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu spisu na antenie Radia Wrocław,
  4. Konkurs fotograficzny pt. „PSR 2020. Polska wieś w obiektywie” – w którym wystarczy zrobić i wysłać zdjęcie polskiej wsi, np. prac polowych, krajobrazu, upraw, sadów, zwierząt gospodarskich, maszyn rolniczych, zabudowań gospodarczych lub innych przedmiotów czy osób, kojarzących się z wsią, wkomponować w nie w dowolny sposób napis #liczysięrolnictwo.

Szczegóły konkursów dostępne na stronie: https://wroclaw.stat.gov.pl/spisy-powszechne/konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach i życzymy dobrej zabawy!