Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze protest oddalony zd

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec!

W dniu 7.XII.2018 roku Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze I Wydział Cywilny po rozpoznaniu na rozprawie sprawy z wniosku Leszka Socha przy udziale Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze i Przewodniczącego OKW do przeprowadzenia wyborów nr 8 i nr 11 oraz Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej  postanowił oddalić protest wyborczy.

 

Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca – Cieszę się z postanowienia sądu, sprawiedliwość zwyciężyła. Mam nadzieję, że surowa nauczka będzie przestrogą dla wnioskodawcy protestu i nie będziemy świadkami kolejnej kompromitacji.

>>Postanowienie Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze<<

Postanowienie Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze odwołano protest zdjęcie postanowienia

Serdecznie zapraszamy na Nowogrodziecką Kolędę!
W programie m.in. Szopka Bożonarodzeniowa, kiermasz świąteczny, wystawa stroików Bożonarodzeniowych, degustacja potraw świątecznych. 
Serdecznie zachęcamy do wspólnego kolędowania!

Hydro-Tech Spółka z o.o. w Nowogrodźcu informuje, że dnia 07 grudnia br. (piątek) w godzinach 10.00 do 12.00 w miejscowości Nowogrodziec: ul. Asnyka, ul.Morelowa, ul.Wiśniowa, ul.Sienkiewicza, ul.Sosnowa, ul.Jodłowa, ul.Lipowa, ul.Kwiatowa, ul.Różana, ul.Podleśna, ul.Kolejowa, ul.Lubańska, ul.Robotnicza, ul.Chopina, ul.Kopernika, ul.Kusocińskiego, ul.Mickiewicza, ul. Miodowa, ul.Górników, ul.Parkowa, ul.Wesoła oraz Milików: ul.Bukowa, ul.Brzozowa, ul.Dębowa oraz Milików 125 nastąpi wyłączenie dostaw wody.

Za utrudnienia przepraszamy.

tel. 601 898 246

tel. 75 734 9600

Urząd Miejski w Nowogrododźcu uprzejmie informuje, że od godz. 07:30 dnia 06.12.2018r. do godz. 07:30 dnia 07.12.2018r. 
prognozuje się wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu powodujących gołoledź. 
 
 Prosimy o zachowanie ostrożności.
 
Źródło: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu

W Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi odbyły się uroczystości z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

We wzruszającym programie artystycznym wystąpiły: Środowiskowy Chór Harmonia, wszystkie szkoły z terenu gminy Nowogrodziec, a także gościnnie - z Osiecznicy.

>>Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji TV Łużyce pt. Dla Niepodległej – 11.11.2018 r.<<